Промприлад.Реновація завершує прийом інвестицій від 50 тис. грн  - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація завершує прийом інвестицій від 50 тис. грн 

Незабаром у Промприлад.Реновація завершується другий етап інвестування, з наступного року умови суттєво зміняться. До кінця 2020 року ще можна долучитися до проєкту із вкладеннями від 50 тис. до 2,3 млн грн. Бажаючі дізнатися більше і стати інвестором унікального для України проєкту можуть залишити заявку на сайті. 

Другий раунд залучення інвестицій стартував у липні і протягом 3 місяців вже вдалося залучити понад $500 тисяч. До кінця року проєкт планує зібрати ще $500 тисяч, а з наступного року залучати лише великі інвестиції — від 2,3 млн гривень і більше. Завдяки залученим коштам протягом наступних трьох років буде здійснено повну реконструкцію приміщень заводу площею 26 тис. м² та побудовано ще понад 10 тис. м² розвиткової інфраструктури.

 

Станом на початок листопада інноваційний проект Промприлад.Реновація вже залучив $5,5 млн інвестицій від понад 500 приватних інвесторів. А минулого року лише протягом грудня вдалося зібрати більш, ніж $1,8 млн. Крім того, у червні 2020 року була здійснена перша переоцінка активів Промприлад.Реновація за міжнародними стандартами, яка зафіксувала, що капіталізація інвестиційного проєкту протягом 2019–2020 років зросла на 21%. Проєкт доводить, що ідея інноваційного центру в Івано-Франківську не тільки є життєздатною, але й вже успішно втілюється у життя.

 

Промприлад.Реновація — це трансформація старого заводу у центрі Івано-Франківська на інноваційний центр, де взаємодіють бізнес, влада, культурно-освітні проєкти та ініціативи.  Проєкт втілюється за моделлю спільного інвестування, коли до фінансування залучають на рівних умовах гроші від фондів, бізнесів та малих приватних інвесторів. Це перший в Україні бізнес-проєкт міжнародного значення з потужною соціальною складовою, який здобув велику міжнародну підтримку, був представлений на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, у верхній палаті парламенту Великої Британії, у Торонто під час Конференції з питань реформ в Україні та на Економічному форумі в Криниці-Здруй (Польща).

 

На сьогодні проєкт має потужну підтримку 32 партнерів, серед яких такі організації і фонди: уряди Швеції, Канади, SRI International (Стенфордський інститут досліджень), CANactions, Фонд «Відродження», Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Impact Hub Odessa, Івано-Франківська міська рада.

 

Долучитися до проєкту та стати інвестором може кожен. 

 

Контакти:

відділ комунікацій,

email: media@promprylad.ua

щодо інвестування: 067 632 78 01