Резиденти - Промприлад. Реновація

Резиденти

Резиденти Промприлад.Реновація – це злагоджена екосистема, побудована на взаємодії між усіма функціями.
Пілотний поверх є певною моделлю того, як виглядатиме інноваційний центр у майбутньому. Тут присутні як комерційні, так і розвиткові функції. Таке сусідство вже зараз ілюструє важливість та дієвість взаємодії у трикутнику «громада – бізнес – влада».
Кількість резидентів зростатиме паралельно із розвитком проекту.

+38 (068) 303 65 68 (для бажаючих стати резидентом)

0

організацій і компаній резидентів

Тепле Місто

«Тепле Місто» - платформа для ініціатив і синергії між ними. Діє в Івано-Франківську з 2014 року. Місія - бути інноваційною платформою для створення можливостей і суспільних трансформацій, спонукати прикладом Івано-Франківська зміни в Україні та поза її межами.

Урбаністична лабораторія MetaLab

Це водночас і спільнота, що об’єднана інтересом до життя міста, бажанням пізнавати й поліпшувати міське середовище, і фізичний майданчик для спілкування, урбаністичних досліджень та подій. Цей унікальний освітній майданчик в поєднанні з PromBar стає локацією для лекцій.

Промприлад.Коворкінг

Коворкінг центру Промприлад.Реновація — це зручний простір для індивідуальних резидентів та команд відкритий 24/7. Коворкінг пропонує робочі місця у світлій залі з мобільними меблями, шафками для особистих речей, кухнею, лежаками та кімнатами для перемовин в інноваційному центрі Промприлад.Реновація.

 

Танцювальна школа Mixstyle

Івано-франківська філія однієї з перших в Україні студій сучасного танцю. Танцювальна школа — це два сучасні танцювальні зали в індустріальному стилі оздоблені дзеркалами та станками. Пропонує заняття з сучасних видів танцю для дорослих та для дітей.

Дрібнота

Освітній експериментальний цех Дрібнота. Це освітній простір, в якому діти навчаються тому, чого не вчать у школі: взаємодії в команді, критичному мисленню, вмінню аналізувати і ставити питання, досліджувати та створювати. В освітньому центрі діє садок неповного дня із підготовкою до школи, творча студія, архітектурна школа та курс із підприємництва для дітей. В сучасному дворівневому просторі з панорамними вікнами та стінами, на яких можна малювати, вчитися легко та цікаво.

РобоклубІФ

Робоклуб ІФ -це безпечне освітнє середовище для розвитку креативних дитячих особистостей. Тут діти навчаються конструювати та програмувати роботів, а також дізнаються про професії майбутнього. Окрім цього, Робоклуб є вільною платформою для молодих, креативних викладачів напрямку інформаційних технологій. Це дає можливість ІТ-спеціалістам реалізовуватись у ролі менторів, а дітям, старше 12 років, отримувати технічні знання з перших вуст. Команда Робоклубу має за мету створити ефективне навчальне середовище для всіх дітей, щоб кожен мав можливість отримувати корисні та цікаві знання у сфері ІТ. Таким чином команда реалізовує свою соціальну місію.

 

Галерея Детектор

Галерея сучасного мистецтва «Детектор» · Презентує актуальні мистецькі проекти, що покликані вплинути на якісні суспільні та культурні зміни. · Проявляє та представляє нові імена в українському мистецькому середовищі. · Досліджує актуальні національні та глобальні теми, співпрацює з інституціями, художницями та художниками Івано-Франківська, інших українських міст та має намір співпрацювати з іноземними митцями. · Має на меті сприяти кращому розумінні мистецтва глядачем через виставкову діяльність в кураторських та авторських супроводах, екскурсії, події. · Має завдання сформувати в Івано-Франківську коло поціновувачів та колекціонерів актуального мистецтва. · Має покликання інспірувати появу мистецтвознавців, дослідників, критиків, кураторів, дилерів мистецтва та розвивати арт-ринок. В своїй діяльності галерея провокує до процесу мислення та аналізу довколишнього стану речей. Команда галереї підтримує інновативність, заохочує до діалогу, закликає до відкритості та взаємоповаги.

Multimedia Lab

Multimedia lab - продакшн студія промприладу. Тут виготовляють цифровий аудіо-візуальний контент для бізнесу - відео, фото, 2D і 3D анімація. AR контент, зокрема AR фільтри для instagram. Крім того студія влаштовує навчальні події та дає можливість розвивати свої таланти обдарованим учням та студентам даючи їм технічні можливості та менторську підтримку. Студія створена за фінансування МФ "Відродження" і щомісяця надає обладнання в еквіваленті оренди на 10000 грн. для виготовлення соціальної реклами.

Промприлад.Реновація

Офіс ТОВ “Промприлад.Реновація” та Офіс відділу команди Промприлад.Реновація по роботі з партнерами та інвесторами Управлінське серце проекту Промприлад.Реновація — офіс операційної команди.

 

Художня майстерня

Художня майстерня це простір для освітніх проектів у сфері візуального мистецтва, а також фізичний простір, в якому художники та художниці, майстри та майстрині можуть творити та працювати. Основними резидентами є майстерня Яреми Стецика “Особливі Інтер‘єри” та художник Віталій Грех. В майстерні малюють художники, розробляють дизайн інтер’єрів, придумують і втілюють ідеї щодо декоративних вапняних нанесень, експериментують і навчають в школі “Меджікфактурен”. Також тут “живе” панк-терапія “Пенсія”, відбуваються різні мистецькі та соціальні активності.

Shuflia

Сімейна мануфактура Shuflia спеціалізується на виготовленні виробів зі шкіри. Весь процес: від дизайну, тестування прототипів до створення продукту - все відбувається у відкритій майстерні. Кожен відвідувач має можливість прийти і подивитись, як створюються рюкзаки, гаманці чи аксесуари, або ж одразу придбати готову продукцію.

Управління проєктної діяльності Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста

Офіс управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Це структурний підрозділ міської ради, який займається промоцією міста задля залучення інвестицій, а також допомагає інвесторам, які вже працюють у місті. Працівники управління проводять роботу по підготовці проєктних заявок, супроводжують та реалізують ряд проєктів по Програмах транскордонного співробітництва. Координують грантову діяльність, надають методичну та організаційну допомогу у підготовці та реалізації грантових проєктів для участі в конкурсах, що проводяться міжнародними грантодавцями та національними або державними фондами

 

23 ресторани

Офіс компанії “23 ресторани” 23.ресторани — це компанія родом з Івано-Франківська, заснована в 2009 році. Їжа — наша пристрасть, а ми її дослідники. Вибір постачальників, продуктів та працівників — наша щоденна робота. В нас стоп'ятсот цінностей, але головні з них три: люди, природа та інновації. Люди — це наші працівники й гості, і саме в такій послідовності. Природа — тут для нас важливе виконання 12-ї цілі з переліку Сталого розвитку ООН. Відповідальне споживання та виробництво. Скорочення обсягів харчових відходів вдвічі, свідоме споживання продуктів — наша мета. Інновації — ми працюємо на найкращому програмному забезпеченні та поєднуємо непоєднувані речі. Під управлінням мережі знаходяться ресторани: Говорить Івано-Франківськ, Fabbrica, Manufactura, Delikacia, Urban Space 100, PromFood і PromBar.

PromFood

Кежуал-бістро на заводі Промприлад. В основу концепції закладу покладено комфортабельність перебування та відчуття бажаного гостя, незалежно від того, чи ви прийшли на обід, перекус чи перекинутись кількома словами з друзями або коворкерами.

PromBar

Бар на заводі — це PromBar Вдень тут відмінна кава, ввечері - смачні коктейлі. А ще чудова атмосфера, свіжі квіти і привітні бармени. Заклад працює з 09:00 по 22:00 у понеділок, вівторок та середу. Четвер, п’ятниця, субота – з 9:00 по 01:00. У неділю бар працює з 11:00 по 21:00.

 

ІТ-компанія USS

Офіс ІТ-компанії Андрія Чернікова Це простір, в якому трудяться місцеві ІТ-розробники. Це професіонали своєї справи, які працюють над розробкою різноманітних технологічних рішень для різних країн світу.

Мейкерспейс

Це безпечний та креативний  простір з вільним доступом для всіх, в якому ідеї перетворюються у продукти. 

RE:laboratory

Лабораторія ресайклінгу RE: — це простір для екосвідомих людей. Створюємо нову цінність з неоціненного сміття.

 

R&D центр

Науково-дослідна лабораторія по розробці акумуляторів майбутнього: від розрахунків до виготовлення зразків. Лабораторія має стати ядром найпотужнішого об'єднання "Чисті Енергетичні Технології" в Україні. Зараз до проекту залучені науковці не лише з різних міст України, а й світу: частина працюють на місці, інші — дистанційно.

Друкарня Print Bar

Якщо ви шукаєте рекламну поліграфію (візитки/листівки/каталоги) та нестандартні рішення для ваших проектів, то вам – до нас! Ми пропонуємо оперативний цифровий друк, шовкотрафаретний друк, комплексні рішення для компаній та втілюємо нестандартні проекти. Те, що ми робимо - це наше життя, це наша пристрасть, це наша суть!

Molfar Brewery

Броварня нової формації, з сучасним баченням крафтового пивоваріння. Вони створюють свою продукцію з британського, американського та чеського хмелю, бельгійських дріжджів, та німецького солоду.

 

Framiore

Сталий бренд жіночого одягу, приклад інноваційної моделі бізнесу, що дотримується принципів ощадливого виробництва, екологічних норм і стандартів. На базі Промприлад.Реновація у Framiore функціонують виробництво та центр з розробки й тестування одягу.

FinImpact

Компанія, що ставить за мету відкрити шлях до сталих фінансів для бізнесів, незалежно від їх розмірів. Вони займаються консалтингом в управлінні корпоративними фінансами та бухгалтерським обліком.

CARTEL Holding

Холдинг CARTEL – бек-офіс харчування та розваг на території ТК Буковель. Бек-офіс холдингу є невід'ємним механізмом для 13-ти ресторанів, трьох розважальних комплексів та мережі закладів швидкого харчування в Буковелі, Одесі та Луцьку. Комфортабельні умови open space сприяють продуктивній роботі, високим результатам і позитивній атмосфері у колективі. І не дивно, хіба можна працювати по-іншому, якщо зі стін на тебе споглядають супергерої? Яскраві дизайнерські рішення у поєднанні із стилем loft втілені в інтер'єрі офісу. Тут є затишні локації для відпочинку, кімнати, обладнані для зборів та нарад, а ще - облаштовані кухня і трапезна - усе для того, щоб працівники відчували себе, як вдома. Ось чому девіз компанії - “Щасливі люди працюють в Cartel!”

 

Офіс інтернет-провайдера NetGroup

Netgroup - інтернет-провайдер та сучасна мультисервісна компанія з широким спектром діяльності у телекомунікаційних та новітніх технологіях.

VIO agency

Маркетингова агенція повного циклу. Знаходимо ефективні рішення для малого та середнього бізнесу.