Промприлад.Реновація розпочав наступний етап залучення інвестицій - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація розпочав наступний етап залучення інвестицій

Понад $5 млн залучених інвестицій, 425 інвесторів, 16% реалізованого проєкту та 25 резидентів. 7 липня починається наступний етап залучення інвестицій у Промприлад.Реновація.

Минулий етап інвестування, який завершився у грудні 2019 року, ознаменувався для Промприлад.Реновація успіхами у залученні коштів від інвесторів: сумарно вкладення у розвиток проєкту склали понад $5 млн інвестицій, і ще $760 тис. грантових коштів було залучено на розвиток соціальної інфраструктури. 

У січні 2020 року Промприлад.Реновація викупили завод та реконструювали перших 6 тис. кв. м приміщень, в яких вже працюють та розвиваються стартапи, бізнеси, мистецькі, освітні та урбаністичні проєкти. Незважаючи на пандемію та її економічні наслідки, ми активно розвиваємось навіть у цей період. Протягом останніх трьох місяців на Промприладі стартували нові проєкти: зокрема, R&D center екологічного одягу Framiore та мейкерспейс «Відкрий цех».

«У червні 2020 року була здійснена перша переоцінка активів Промприлад.Реновація за міжнародними стандартами, яка зафіксувала, що капіталізація інвестиційного проєкту протягом 2019–2020 років зросла на 21%. І це на фоні загального економічного спаду в країні», – коментує результати діяльності проєкту генеральний директор та ініціатор проєкту Юрій Филюк.

Зараз починається наступний етап реалізації проєкту, згідно з яким передбачається протягом наступних трьох років здійснити повну реконструкцію приміщень заводу площею 28 тис. кв.м та побудувати ще понад 10 тис. кв. м розвиткової інфраструктури. 

«Наша місія в цьому проєкті – це створення великого соціального ефекту для міста, регіону та країни. А також – економічної доданої вартості для інвесторів», – відмітив генеральний директор та ініціатор проєкту Юрій Филюк.

Станом на сьогодні проєкт вже об’єднав 425 співінвесторів і 32 партнерів, серед яких такі організації і фонди: уряди Швеції, Канади, SRI International (Стенфордський інститут досліджень), CANactions, Фонд «Відродження», Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Impact Hub Odessa, Івано-Франківська міська рада.

Вже з 7 липня 2020 року стартує наступний етап інвестування у Промприлад.Реновація! Долучайтеся, адже кожен може стати частиною проєкту, який змінює світ на краще.

 

Про проєкт

Промприлад.Реновація — проєкт, що трансформує старий завод у центрі Івано-Франківська на осередок креативної та інноваційної економіки регіону. Згідно з інвестиційним планом до 2024 року планується залучити понад 700 млн грн у проєкт, повністю переобладнати 4 будівлі заводу, побудувати два новітні корпуси, створити парк. Площа центру на фінальному етапі складе понад 37 тис. кв. м. Це проєкт зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів. Станом на сьогодні проєкт вже зібрав більше 130 млн грн від 425 інвесторів – міжнародних організацій, компаній та приватних інвесторів. Близько 16% просторів заводу вже ревіталізовано: для перевірки гіпотез та відпрацювання процесу реконструкції запущено пілотний поверх. Загалом, у проєкті вже функціонують 25 організацій і компаній-резидентів. Atlantic Council назвав його «найбільш вражаючим проєктом громадянського суспільства в Україні», ООН Partnership For Sustainability Award визнали Промприлад найкращим у категорії «Економічний розвиток». Проєкт також має широке міжнародне визнання: презентований у Давосі, Стенфорді, Оксфорді, Палаті Лордів Великої Британії. Офіційно підтримуваний урядами Канади та Швеції, Промприлад має десятки міжнародних партнерів та інвесторів.