На базі Промприлад.Реновація відкриється виробництво та центр з розробки й тестування одягу FRAMIORE - Промприлад. Реновація

На базі Промприлад.Реновація відкриється виробництво та центр з розробки й тестування одягу FRAMIORE


Framiore – це приклад інноваційної моделі бізнесу, сталий бренд жіночого одягу, що дотримується принципів ощадливого виробництва, екологічних норм і стандартів. Бренд починає комплексну роботу над побудовою експортно-орієнтованої компанії за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). І має на меті створити постійний цех та центр з розробки й тестування одягу на базі Промприлад.Реновація. Функціонування R&D центру сприятиме оптимізації технологічних процесів виробництва: розробці нових моделей та конструкцій одягу, тестуванню матеріалів та технік обробки, створенню технічних карт для виробництва без втрат, а також управлінню відходами.


З 2018 року бренд створює одяг за принципами сталого та етичного виробництва. FRAMIORE випускає лише дві колекції на рік. Кожна з них присвячена культурі та традиціям маловідомих народів світу, чи таких, що перебувають на межі культурного знищення. Команда бренду вивчає та інтерпретує традиції цих людей у сучасний одяг для жінок.
«У своїх колекціях ми використовуємо тканини нового покоління, які можуть на 100% перероблятися повторно, або ж стокові тканини, і тим самим зменшує перевиробництво. У FRAMIORE при швейному виробництві буде функціонувати R&D цех. Після створення колекцій, їх протестують на кількість циклів прання, зносостійкість, розрив швів і т.д. У самому виробництві буде використовуватись Lean production – оперативна та водночас якісна розробка нових колекцій, навчання персоналу вузькоспеціалізованих технік обробки текстилю, виявлення та усунення слабких місць дизайну. FRAMIORE вже представляє Україну на ринках Британії, Німеччини та Шотландії, і це підштовхує нас до постійного вдосконалення продукції», – говорить Наталя Найда, засновниця та керівниця FRAMIORE.