Команда Промприладу взяла участь у Rebuild Ukraine Business Conference в Торонто - Промприлад. Реновація

Команда Промприладу взяла участь у Rebuild Ukraine Business Conference в Торонто

Дводенний бізнес-форум об’єднав понад 60 спікерів та 350 учасників, серед яких: представники влади та громадськості, члени неурядових організацій та підприємці з обох країн. Це вже друга Rebuild Ukraine Business Conference, що відбулась в місті Торонто, провінції Онтаріо (Канада), присвячена питанням економічного відновлення України.

 

У межах зустрічі представили інвестиційні проєкти, спрямовані на відбудову та модернізацію країни у сферах сільського господарства, медицини, харчової галузі, енергетики, будівництва й інфраструктури. 

 

Створення інноваційного середовища для розвитку екосистеми українських підприємців та громадських організацій — одна з ключових цілей імпакт-платформи «Промприлад», СЕО якої Юрій Филюк став одним зі спікерів дискусійної панелі «Модернізація інфраструктури та нерухомості України».

 

«Нам просто не можна випадати з глобального порядку денного, важливо продовжувати методично доносити такі важливі нам меседжі. Один із не менш важливих шляхів підтримки країни в умовах війни від наших партнерів — інвестування в українські проєкти задля посилення економічної стійкості. Радує, що український голос звучить консолідовано, все впевненіше та професійніше. Від наших дій сьогодні залежить результат майбутнього» — ділиться Юрій.

 

 

Під час конференції також презентували національні компанії та організації з індустрій ІТ, фінансових та військових технологій, які своєю діяльністю підсилюють обороноздатність країни. Особливістю цьогорічної програми стала тема Ukraine by Design Tech, у межах якої представили досягнення української технологічної екосистеми. Зокрема, успіхи в діджиталізації країни завдяки можливостям порталу «Дія». Станом на сьогодні застосунком користуються вже понад 18 млн українців, досвід якого експортують вже в інші країни Європи.

 

Також обговорили міжнародні фінансові інституції, які надають інструменти для підтримки канадських компаній, зацікавлених інвестувати в Україну. 

 

Для команди Промприладу участь у міжнародних заходах — це насамперед можливість продемонструвати стійкість українського суспільства та налагодити ефективні партнерства. Зокрема, за підсумками минулорічної зустрічі Промприлад став членом Канадсько-української торгової палати.

 

 

Наша мета сьогодні — втримувати фокус уваги світової спільноти на підтримці України, зокрема й шляхом покращення українсько-канадських ділових та інвестиційних відносин.

 

Захід організували за ініціативи Канадсько-українська торгова палата у партнерстві з Діловою радою Канади, Посольством України в Канаді, Посольством Канади в Україні, Міністерством цифрової трансформації України, CEO Club Ukraine, укр. Startup Fund та UkraineInvest.