Промприлад.Реновація став членом Канадсько-української торгової палати (КУТП) - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація став членом Канадсько-української торгової палати (КУТП)

Команда імпакт-інвестиційного проєкту Промприлад.Реновація взяла участь в бізнес-конференції Rebuild Ukraine, що відбулась в місті Торонто, провінції Онтаріо (Канада). Це перший бізнес-форум в Канаді, присвячений темі відбудови України. 

 

На заході, організованому Канадсько-українською торговою палатою (КУТП), представили інвестиційні та розвиткові проєкти, спрямовані на відбудову та модернізацію України в сільському господарстві, будівництві/інфраструктурі та енергетиці. Серед них – Промприлад.Реновація – унікальний для України проєкт ревіталізації старої промзони та створення на її базі інноваційного центру. Наразі команда проєкту зосереджує зусилля на розбудові нової інфраструктури, необхідної для покращення умов ведення бізнесу та інтеграції внутрішньо переміщених людей в економічне життя.  

 

У межах форуму провели перемовини, за підсумками яких Промприлад.Реновація став членом Канадсько-української торгової палати, що декларує початок великої співпраці. Членство Промприлад.Реновація в КУТП означатиме розширення інвестиційних можливостей, налагодження ділових партнерств та масштабування ідей українського проєкту на міжнародній арені.

 

«Такі проєкти як Промприлад.Реновація, а зокрема їх активний розвиток на тлі широкомасштабної війни, – свідчення незламності українців, високого рівня громадянського суспільства та готовності протистояти найбільш кризовим економічним потрясінням. Наше партнерство відкриє шляхи співпраці у багатьох напрямках задля підтримки авторитетних відносин між бізнесом обох країн: України та Канади. У планах – організовувати спільні ініціативи, бізнес-події та інші ділові заходи. Твердо переконаний, що така співпраця посилить позицію України як серйозного гравця на міжнародному полі» – зазначає Зенон Потічний, президент Канадсько-української торгової палати.

«Від початку повномасштабного вторгнення Promprylad Foundation  запустив ініціативу для підтримки релокованих та місцевих підприємців та організацій – Save Business Now. За цей час нам вдалося підтримати понад 500 підприємців і я вірю, що через співпрацю Промприладу та Канадсько-української торгової палати нам вдасться створити ще більше можливостей для українських підприємців» – зазначає Людмила Крижановська, керівниця напрямку партнерств та фандрейзингу Промприлад.Реновація.

 

 

 

 

Проєкт реновації Промприладу підтримується урядом Канади ще з 2018-го року. Зокрема, в різні роки інноваційний центр відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза та експосол Канади в Україні Роман Ващук. У межах дипломатичної зустрічі у 2019 році канадський уряд подарував клен проєкту як символ дружби між країнами та віри у майбутнє Промприлад.Реновація. “Ви створюєте цінності, які вже варті уваги всього світу” – так під час візиту 3 роки тому відгукувався про проєкт канадський дипломат. 

 

Про прогрес проєкту станом на сьогодні розповів CEO Промприлад.Реновація Юрій Филюк під час Rebuild Ukraine Business Conference. 

 

«У Промприлад.Реновація тривала позитивна історія співпраці з Канадою, фактично від самого початку реалізації проєкту. Зокрема, ми дуже вдячні за пряму підтримку уряду Канади ще на етапі запуску пілоту проєкту. Ми вже здійснили кілька робочих візитів у Канаду в межах зустрічей з обміну досвідом, а у 2019 році брали участь в Ukraine Reform Conference в Торонто. Зараз, під час повномасштабного російського вторгнення, ми особливо відчуваємо щиру підтримку народу Канади.
Тому співпраця з КУТП для нас – це органічний крок у розвитку потенціалу взаємовідносин між нашими країнами. Саме довіра до проєкту таких потужних міжнародних організацій – яскравий індикатор того, що ми – на правильному шляху» – ділиться Юрій Филюк.

 

 

 

 

«Вірю в те, що співпраця Канадсько-української торгової палати та Промприлад.Реновація розбудує потужну платформу для співпраці канадських та українських підприємців. Водночас Промприлад.Реновація може стати вікном можливостей для інвестицій канадського бізнесу в Україну. Це екосистема, яка зростає швидкими темпами, а отже, здатна ініціювати позитивні зрушення в канадсько-українському партнерстві» – зазначає Юрій Кривошея, Голова наглядової ради Промприлад.Реновація та Президент Українсько-Канадського спільного товариства «Торонто-Київ», член Ради директорів Канадсько-Української торгової асоціації.

 

Серед учасників та учасниць заходу також виступили: прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Міністерка фінансів Канади Христя Фріланд, президент КУТП Зенон Потічний, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, а також парламентарі, експерти та представники бізнес-спільнот України та Канади.
Стратегічні партнери форуму: Посольство України в Канаді, Міністерство економіки України, Business Council of Canada, CEO Club Ukraine, Міністерство цифрової трансформації, Посольство Канади в Україні.

 

 

Довідка:  

Канадсько-українська торгова палата – створена у 1992 році бізнес-асоціація, націлена на сприяння торгівлі та інвестиціям між Канадою та Україною. КУТП має авторитетний голос 230-ти її членів у питаннях відкритого вільного підприємництва та поглиблення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Канадою.