Berkeley Summer at Promprylad - Промприлад. Реновація

Berkeley Summer at Promprylad

Оновлено: Вже 4 березня стартує другий сезон унікальної навчальної програми з підприємництва Berkeley Spring at PrompryladНа вас чекатимуть: 7 викладачів із Кремнієвої долини, які працюють із відомими стартапами; інтенсивне навчання, побудоване на реальних випробуваннях ідей; унікальний нетворкінг із викладачами та українськими підприємцями.
Бажаєте стати учасником другого сезону Berkeley at Promprylad? Тоді реєструйтеся на лінком: https://promprylad.ua/berkeley-spring-school/
Проєкт передбачає грантові можливості на навчання для ветеранів(-ок), релокованого бізнесу та студентів, які мають свій бізнес чи ідею бізнесу. Подача на грант стартує вже 8 лютого.

 

 

Фундація Промприладу спільно з Університетом Каліфорнії, Берклі втілює міжнародну навчальну програму Berkeley Summer at Promprylad. Такі партнерства створюють нові можливості для розвитку вітчизняного бізнесового сектору. У межах програми українські підприємці матимуть змогу перейняти досвід в експертів з Кремнієвої долини. Berkeley Summer at Promprylad — це перша така програма від Університету Берклі в Україні, розроблена та реалізована Центром бізнес-аналітики Фішера (FCBA) та Інститутом бізнес-інновацій Школи бізнесу Хаас.

 

Протягом трьох місяців учасники вдосконалюватимуть свої підприємницькі навички, вивчатимуть прототипування продуктів, дизайн-мислення, бізнес-аналіз, техніки пітчингу та інші теми, актуальні для власників бізнесу та тих, хто тільки планує започаткувати свою справу. 

 

«Як частина провідного державного університету нашою метою є проводити дослідження, навчати студентів та фахівців, а також сприяти підвищенню глобальної обізнаності щодо ключових тем.

 

Тому ми об’єднуємось із Промприладом для створення Berkely Summer School, що буде сприяти розвитку барвистої спільноти талановитих підприємців» — зазначає Готьє Вассер, виконавчий директор Fisher Center for Business Analytics у Haas School of Business Університету Берклі. 

 

«Головний фокус “Фонду Промприладу” зараз це підтримка українських підприємців та створення можливостей для талантів, тут і зараз. За останній рік нам вдалося залучити більш як 10 000 учасників подій та програм зі всієї країни. Цьогоріч, ми плануємо суттєво масштабувати наш вплив, залучаючи експертизу світової якості. 

Тому партнерство з Університетом Каліфорнії, Берклі для нас особливо цінне, адже воно показує, що міжнародні експерти готові долучатися до навчання українських підприємців, навіть під час війни» – ділиться керівниця «Фундації Промприладу» Людмила Крижановська

 

30 людей із категорій підприємців з постраждалих громад та ветеранів, жінок-підприємиць та студентів на основі конкурсного відбору отримали грант, що покриває повну вартість навчання на програмі.

 

Пишаємось можливістю реалізовувати проєкти із навчальними закладами світового рівня та вдячні партнерам за підсилення освітнього напрямку Фундації Промприладу

 

Довідка: 

Університет Каліфорнії, Берклі — найстаріший та найпрестижніший кампус системи Каліфорнійського університету та державний університет №1 у світі. Академічні програми Берклі, починаючи з часів Другої світової війни, вважають одними з найкращих у світовій вищій освіті.