Завод “Промприлад” переходить у власність проекту Промприлад.Реновація - Промприлад. Реновація

Завод “Промприлад” переходить у власність проекту Промприлад.Реновація

1-го лютого ТОВ “Промприлад.Холдинг” було підписано угоду купівлі-продажу 82% акцій ПрАТ “Івано-Франківського заводу “Промприлад”. За досягнутою домовленістю угода про купівлю має бути закрита до кінця поточного року, коли буде внесено останній платіж за укладеним графіком.


“Для нас це ключовий етап в розвитку проекту. З цього моменту ми приступаємо до активної фази реалізації задуманого в повному масштабі. Купівля заводу, це також підтвердження для наших потенційних інвесторів, що проект реалізується”, – коментує угоду генеральний директор та ініціатор проекту “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк.

 

Управлінський склад заводу “Промприлад” залишається незмінним, посаду голови правління ПАТ збереже за собою Вячеслав Колісник. Від “Промприлад.Реновація” до керівної команди підприємства приєднається експерт з виробництва Ігор Маркуц, який має значний досвід в управлінні промисловими підприємствами. “Моїм пріоритетом буде розширити ринки збуту та оптимізувати виробництво. Це має дати швидкий результат та покращити наші фінансові показники”, – зазначає Маркуц.

Як повідомлялось раніше, проект “Промприлад.Реновація” має на меті викуп заводу з подальшим відновленням незадіяних площ. У майбутньому реконструйовані будівлі перетворяться на прогресивний інноваційний центр. Загальний бюджет проекту складає 25 млн дол. у формі імпакт-інвестицій. Проект планують реалізувати до 2024 року.

Учасники зустрічі: генеральний директор “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк; голова Правління ПАТ “Промприлад” Вячеслав Колісник; експерт з виробництва зі сторони “Промприлад.Реновація” Ігор Маркуц.

5 лютого відбулась спільна зустріч керівництва заводу та представників проекту “Промприлад.Реновація” з працівниками заводу. На цій зустрічі людям повідомили про угоду, а нове керівництво поділилось планами на майбутнє. Також люди мали можливість задати питання, які їх хвилювали.

 

*Проект втілює консорціум організацій-стратегічних партнерів:
Платформа “Тепле Місто”, ГО “Інша Освіта”, MitOst, PACT, Львівська бізнес-школа УКУ (Lvbs).
За підтримки партнерів: Івано-Франківська міська рада, CANactions, Уряд Королівства Швеція, Міжнародний фонд “Відродження”, SRI Іnternational, Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва, Британська Рада, Архітектурна студія ФОРМА, Юридична компанія Moris Group, Архітектурне бюро Zotov&co, Aimbulance, Federal Ministry of Economic Cooperation and Development, 23 ресторани, Impact Hub Odessa, Heinrich Boell Stiftung, EVZ Stiftung