В Івано-Франківську відкрили Business Support Center and Coworking в інноваційному центрі Промприлад.Реновація - Промприлад. Реновація

В Івано-Франківську відкрили Business Support Center and Coworking в інноваційному центрі Промприлад.Реновація

14 грудня в інноваційному центрі Промприлад.Реновація відкрили Business Support Center and Coworking – фізичний простір Центру підтримки бізнесу з коворкінгом – проєкту, який БО “Благодійний фонд “Промприлад” імплементує спільно з міською адміністрацією Івано-Франківська. Новий простір дозволить підтримати підприємців та підприємиць, які продовжують створювати нові продукти та сервіси в місті.

 

На заході виступили заступник голови Івано-Франківської ОВА Богдан Футерко, заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Смушак, головна спеціалістка з розвитку бізнесу Програми ООН із відновлення та розбудови миру Ольга Логвін, керівниця напрямку партнерств та фандрейзингу Промприлад.Реновація Людмила Крижановська.

 

 

 

Новостворений коворкінг має площу 100 м². У просторі створено 22 робочих місця, оренда яких покривається у межах Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, що фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Promprylad Foundation. У межах проєкту 17 представників бізнесу зможуть отримати ваучери на безоплатні робочі місця в коворкінгу. 

 

Для того, щоб отримати ваучер, необхідно заповнити анкету  https://forms.gle/KY2wRZvHYiMqFNHC6 , у якій розповісти історію про роботу власного бізнесу у час війни. Саме на основі цих розповідей відбудеться відбір резидентів нового коворкінгу.

 

 

В умовах масованих російських ракетних ударів на енергетичну інфраструктуру України чимало людей втратили можливість нормально працювати як вдома, так і в офісі. Окрім коворкінгу на Промприладі, відвідувачі приходять та працюють в артгалереї, зоні Промбару та Промфуду, коридорах інноваційного центру. Відкриття нового коворкінгу в інноваційному центрі – це додаткова точка опори для українських підприємців та підприємиць – рушійної сили економічного життя регіону.