В Івано-Франківську відбудеться другий всеукраїнський Brave Summit - Промприлад. Реновація

В Івано-Франківську відбудеться другий всеукраїнський Brave Summit

14 липня в Івано-Франківську у просторі інноваційного центру Промприлад.Реновація пройде другий всеукраїнський бізнес-саміт «Інновації. Підприємництво. Безпека». Масштабна подія об’єднає досвідчених підприємців, інтелектуалів та практиків, топменеджерів бізнесу, засновників технологічних стартапів та представників органів місцевого самоврядування.

Цьогоріч ми зосередимося на темі інновацій, зокрема, у безпековому секторі та у кризові часи. Як повномасштабна війна дала поштовх розвитку military tech, чому діджиталізація важлива для бізнесу, та які новітні інструменти підприємцям варто використовувати вже зараз?

«Інновації необхідні, особливо в країні, де триває війна. Потреба в інноваціях зростає ,коли говоримо про відновлення економіки і конкуренцію на глобальному ринку. Мета Brave Summit – привернути увагу до важливості розвитку підприємництва та інновацій в Україні та розглянути виклики, які з’явились через війну», — говорить координаторка саміту, керівниця центру підтримки бізнесу «Промприладу» Іванна Погребняк.

У програмі чотири панельні дискусії за участі близько 20 спікерів, які розкриють теми:

  • Свобода та права на місцях, взаємодія місцевої влади з підприємцями як чинники розширення підприємництва та інновацій в громаді;
  • Інновації як рушій економічного прориву;
  • Підприємництво і безпековий сектор. Інновації на перетині безпеки та бізнесу;
  • Історії трансформації проєктів та бізнесів, які виникли за часів повномасштабної війни.

Окрім змістових дискусій, ви також зможете взяти участь у неформальному нетворкінгу наприкінці вечора.
Про кращі практики креативного підприємництва у нових реаліях поговоримо вже 14-го липня, в інноваційному центрі «Промприлад.Реновація», м. Івано-Франківськ, вул. Української Перемоги, 23. Реєстрація розпочинається о 9:30 ранку.

Кількість місць обмежена, тож, якщо ви бажаєте долучитися до події, радимо зареєструватися вже зараз – http://surl.li/ipsiv
Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтесь, будь ласка, до координаторки саміту Руслани: ruslana.r@promprylad.ua

Минулоріч Brave Summit зібрав понад 200 учасників та 42 спікерів з різних регіонів України. Подія була присвячена темам масштабування бізнесів, створенню нових продуктів та кризовому лідерству.