В Івано-Франківську розпочав роботу центр підтримки бізнесу Save Business Now - Промприлад. Реновація

В Івано-Франківську розпочав роботу центр підтримки бізнесу Save Business Now

Платформа Save Business Now створена спільно з Івано-Франківською міською радою, Івано-Франківською ВЦА, та БО інноваційного центру Промприлад.Реновація для допомоги підприємцям, які в умовах війни вимушені перемістити свій бізнес в Івано-Франківськ та область.

Головною метою проєкту є допомога українським підприємствам з релокацією бізнесу в Івано-Франківськ і область; Надання вичерпної інформації про фінансову та іншу підтримку, а також посилення економічних процесів на територіях, де не ведуться бойові дії.

Об’єднавши зусилля, партнери створили загальну, синхронізовану базу, щоб зосередити всі запити й можливості та спростити процес релокації підприємств та бізнесів.

«Закликаємо підприємців Івано-Франківська й області, власників, що мають вільні площі, земельні ділянки, офісні чи складські приміщення та готові надати їх оренду, прийняти до себе інші бізнеси. Звертайтесь до центру підтримки бізнесу Save Business Now. У проєкті скоординовані зусилля багатьох інституцій, які допомагають максимально ефективно допомагати з релокацією бізнесу», координатор проєкту Save Business Now, Іван Фуфалько.

Уже понад 60 українських підприємств переміщено на захід України в межах реалізації програми релокації бізнесу. Ця цифра збільшується щодня. І зараз платформі дуже потрібна підтримка локального бізнесу, щоб разом створити нові можливості для тих підприємців, які втратили можливість працювати у своїх містах через війну.

Детальніше про те, як отримати чи запропонувати допомогу на сайті проєкту: https://www.savebusinessnow.if.ua/