У Львові провели Західноукраїнський форум партнерства - Промприлад. Реновація

У Львові провели Західноукраїнський форум партнерства

Цьогоріч форум партнерства у Львові зібрав близько 1290 представників українських та міжнародних компаній, влади та соціальної сфери. У фокусі події – особливості економіки воєнного стану та створення сприятливих умов для релокованого бізнесу.

 

Попри напружену безпекову ситуацію, економіка країни гідно тримається на плаву, а в окремих випадках – відкриває нові шляхи для розвитку. Підприємства з прифронтових областей отримали змогу релокуватися у більш безпечні регіони та продовжити свою діяльність. А для тилових областей така концентрація релокованого бізнесу стала поштовхом для розвитку власного економічного потенціалу.

 

Про ефективну взаємодію бізнесу, влади та громадськості задля зміцнення національної економіки на Західноукраїнському форумі партнерства розповів CEO проєкту Промприлад.Реновація Юрій Филюк. Ще на початку повномасштабного вторгнення за ініціативи Промприладу в Івано-Франківську створили центр підтримки бізнесу Save Business Now, у межах якого допомагали релокованим командам із пошуком приміщень та інтеграції в економічне життя регіону.

 

 

 

 

Сам імпакт-інвестиційний проєкт Промприлад.Реновація наразі в активній фазі девелопменту. Команда проєкту продовжує залучати інвестиції задля подальшої розбудови нової інфраструктури. У перспективі це створить можливості для реалізації десятків компаній і організацій, які формуватимуть фундамент для відновлення української економіки.

 

Форум Партнерства – це нагода розповісти про інструменти, які сприяють стійкості бізнесу в умовах широкомасштабної війни. Одні з них: побудова ефективних партнерств та співпраця між державою та підприємцями. Про ці та інші аспекти учасники заходу змогли почути під час панельних дискусій, а в межах виставки українських стартапів – дізнатися нові імена та ідеї представників національного бізнесу.

 

Подія відбулась за сприяння Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Німецького банку розвитку (KfW) та Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Агентства ООН з питань міграції, в межах проєкту «Розвиток МСП (мікро- та малих підприємств): економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу».