Сильна армія потребує сильної економіки! - Промприлад. Реновація

Сильна армія потребує сильної економіки!

Сильна армія потребує сильної економіки!

Тому ми відновлюємо залучення інвестицій, адже бізнес має працювати.

З початком повномасштабної війни росії проти України проєкт Промприлад.Реновація активно включився у боротьбу. Спільно з партнерами ми створили єдиний координаційний центр Save Ukraine Now – для підтримки ЗСУ та тероборони Івано-Франківської області. А також запустили платформу Save Business Now – центр підтримки українських компаній, які в умовах війни вимушені перемістити свій бізнес в Івано-Франківськ та область. 

Ми вже отримали понад 100 запитів від бізнесу на релокацію та допомогли відновити роботу 33 компаніям, 12 з яких розмістились безпосередньо на Промприлад.Реновація 

Але ми можемо значно більше. Наша ціль – в максимально стислі терміни реконструювати та ввести в експлуатацію додатково від 17 до 24 тис. м² територій заводу, що дасть можливість прийняти ще десятки компаній і створити умови для додаткових 3000 робочих місць.

Долучайтеся до проєкту Промприлад.Реновація зараз – підсилюйте економічну безпеку нашої держави. Адже лише спільними зусиллями ми зможемо вистояти і перемогти у цій війні.

Дізнайтесь умови та залишайте заявку тут: http://bit.ly/invest_21

Слава Україні!