Розвиваємо IT-освіту: Промприлад.Реновація розпочинає співпрацю з Beetroot Academy - Промприлад. Реновація

Розвиваємо IT-освіту: Промприлад.Реновація розпочинає співпрацю з Beetroot Academy

Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy стає стратегічним партнером проєкту Промприлад.Реновація. У партнерстві буде створено нові можливості у сфері цифрових індустрій, зокрема, – школа нових ІТ-професій для розвитку та розкриття талантів регіону у сфері цифрових індустрій.

 

 

На базі Промприлад.Реновація в колаборації з партнерами випрацьовується та формується ціла екосистема для розвитку цифрових та креативних індустрій – це коворкінгмейкерспейс для прототипування, школа нових професій, інкубатори та акселератори. Інноваційне середовище поєднає кращі світові освітні методики та практики, менторство, підтримку та креативні підходи для засвоєння нових знань.

“Партнерство з Beetroot Academy дасть можливість розширити спектр освітніх програм, вдосконалювати, запроваджувати, тестувати нові компетенції та IT-професії, включаючи освіту молодшого покоління та перекваліфікацію старшого, згідно з потребами ринку праці” – зазначає координаторка зв’язків з партнерами проєкту Промприлад.Реновація, Тетяна Василик.

 

Beetroot Academy вже має широку мережу ІТ-шкіл у різних регіонах країни. Своєю чергою, Промприлад.Реновація має інноваційний простір, об’єднану спільноту, аби зробити навчання максимально ефективним та доступним для різних груп населення. Об’єднання зусиль дасть поштовх для розвитку освіти нових професій, сформує нове освітнє середовище, сприятиме розвитку інноваційного підприємництва та поліпшить інвестиційний клімат.

 

*Для довідки. Beetroot Academy – це шведсько-українська IT-школа, соціального спрямування, яка має на меті допомогти людям створити успішну кар’єру в цифровій економіці. Її місія – відкрити нові можливості для українців здобувати освіту міжнародного класу, підіймати рівень компетенції в сучасній світовій цифровій економіці. І саме це є конкретним стимулом соціально-економічного розвитку та має позитивний ефект для суспільства. Beetroot Academy розпочала свою роботу у 2014 році й вже має 14 шкіл по всій Україні, понад 200 партнерів, 3200 випускників, 70% з яких працевлаштовані в ІТ. За межами України Beetroot Academy успішно розширила свою освіту для двох країн – Швеція та Косово, що є першим кроком до глобального плану масштабування цілей.