Роман Ващук приєднався до Наглядової ради Промприлад.Реновація - Промприлад. Реновація

Роман Ващук приєднався до Наглядової ради Промприлад.Реновація

Команда Промприлад.Реновація рада представити нового члена Наглядової ради проєкту – Романа Ващука, канадського дипломата українського походження, Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні (2014-2019 рр). За словами СЕО Промприлад.Реновація Юрія Филюка, великий професійний досвід, візіонерство та вміння пана Романа зчитувати складні контексти значно підсилять як команду Наглядової ради, так і проєкт загалом.

 

Уряд Канади тривалий час був партнером Теплого Міста та тим самим підтримав запуск пілотного етапу Промприлад.Реновація. А у 2019 році, в рамках зустрічі з представниками бізнес-спільноти Теплого Міста та інвесторів Промприладу, Посольство подарувало клен як символ дружби між країнами, з містом, регіоном, і з Промприлад.Реновація зокрема.

 

«Промприлад – це генератор суспільної довіри та конструктиву. Тобто саме того, чого сучасна Україна найбільше потребує, щоб реалізувати свій великий потенціал у світовій спільноті» – прокоментував свою нову роль Роман Ващук.

 

Нагадаємо, Роман Ващук завершив 32-річну дипломатичну кар‘єру в Міністерстві Закордонних Справ Канади на посаді Посла в Україні. Проживає в місті Торонто, Онтаріо, та водночас слідкує за розвитком Прикарпаття, звідки походив його батько. Роман Ващук став членом Наглядової ради Промприлад.Реновація, до якої входять представники українського бізнесу та громадського сектору. Як контролюючий орган, Наглядова рада працює на постійній основі, спільно з нею ведеться активна робота із залучення нових партнерств та здійснюється підтримка, супровід та консультування виконавчої команди в усіх важливих ділянках проєкту.