Промприлад.Реновація вже зібрав понад $4 млн інвестицій від 300 інвесторів - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація вже зібрав понад $4 млн інвестицій від 300 інвесторів

Станом на початок грудня інноваційний проект Промприлад.Реновація залучив $4,1 млн інвестицій від майже 300 інвесторів. Незабаром завершиться перший етап інвестування, протягом якого планувалось продати емісію акцій на суму 125 млн грн (~$5 млн), проекту залишилось зібрати $900 тис.

 

 

 

Серед грантодавців проекту – уряди Швеції та Канади, серед інвесторів – великі міжнародні та українські компанії, а також приватні інвестори, які вклали різні суми – від $1000 до $500 000. Хто саме вже став частиною проекту – можна побачити тут.

«Зважаючи на зростаючі темпи інвестування протягом останніх кількох місяців, ми розраховуємо, що перший етап ми завершимо до кінця грудня. Тому залишилось обмаль часу для того, щоб зайти в проект за найкращою ціною. Далі планується переоцінка активів», – розповіла директорка ТОВ «Промприлад.Інвестиції», Тетяна Василик.

 

У проекті закладені дві інвестиційні складові. За першою – інвестор може очікувати виплати дивідендів, що розпочнеться після повної його реалізації. За другою – інвестор має право вільного виходу на будь-якому етапі та може продати свою частку на вторинному ринку за довільною ціною.

 

«Для забезпечення другої складової ми запланували проведення регулярної переоцінки активів, яка змінюватиме ринкову вартість акцій, – пояснює CEO проекту, Юрій Филюк. Перша така переоцінка запланована на початок 2020 року. Відповідно, до кінця грудня є можливість проінвестувати у проект, коли вартість акцій є первинною, тобто ще до здійснення переоцінки».

 

Кінцевою датою для здійснення внеску є 26 грудня. Це означає, що при оформленні угод у грудні потрібно зробити внесок саме до цього числа, пізніше компанія не має юридичних підстав для прийому інвестицій.

 

У січні проект продовжить приймати інвестиції, але умови, швидше за все, будуть змінені.

 

Щоб стати інвестором проекту, можна залишити заявку на сайті