Промприлад.Реновація у трійці найефективніших брендів та рекламодавців України! - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація у трійці найефективніших брендів та рекламодавців України!

Всеукраїнська рекламна коаліція представила щорічні підсумки, де Промприлад.Реновація посів 3 місце серед лідерів одразу у двох рейтингах: найефективніших рекламодавців та брендів України за підсумками Effie Awards Ukraine 2020.

  

Кейс «$5 мільйонів, щоб змінити країну», реалізований минулого року разом з нашими партнерами – агенцією social impact комунікацій plusone, був визнаний найкращим у категорії Positive Change, а також отримав три срібні нагороди у категоріях Finance, PR  та Engaged Community. В рамках кампанії plusone допомогла нам за 25 тижнів досягти позначки у $5 млн інвестицій від понад 400 інвесторів зі всієї України. Інвестори згодом сформували унікальну спільноту – тих, хто разом з нашим проектом прагне розвивати нову економіку, неформальну освіту, мистецтво і урбаністику регіону та цілої України.

 

Окремо зазначимо, що категорія Positive Change цього року була вперше представлена на Effie Awards Ukraine, головній нагороді в галузі маркетингових комунікацій в Україні. У рамках цієї категорії нагороджують бренди або компанії, які роблять світ кращим, використовуючи для цього комунікаційні та бізнес-стратегії.