Промприлад.Реновація та EPAM Україна стали партнерами - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація та EPAM Україна стали партнерами

Нещодавно EPAM Україна — лідер ІТ ринку України — оголосила про відкриття офісу в Івано-Франківську. Компанія вже співпрацює з 60 спеціалістами з міста. До кінця 2022 року ЕРАМ планує збільшити обсяги співпраці та відкрити повноцінний офіс у Промприлад.Реновація. Наразі укладено договір про партнерство. Майбутній офіс ІТ-компанії розміститься в корпусі на вулиці Андрія Мельника.

 

«ЕРАМ розглядає Івано-Франківськ як потужну спільноту талановитих ІТ-спеціалістів. Промприлад.Реновація – це інноваційний центр з великою концентрацією креативних людей, що сповідують близькі нашій компанії цінності. Саме тут народжуються суспільно-корисні проєкти, які допоможуть місту бути конкурентоспроможним на багато років вперед. Партнерство з Промприлад.Реновація – це ще один крок до спільного розвитку талантів, міста та його інфраструктури» — каже Сергій Рожок, виконавчий директор ЕРАМ.

 

«Промприлад.Реновація — це проєкт, що з’єднує регіон з глобальним світом. Окрім локальних партнерів, нам важливо вибудовувати співпрацю з глобальними й міжнародними компаніями. Такою компанією беззаперечно є EPAM. Для нас важливим є ціннісне співпадіння з EPAM, відкритість і готовність компанії взаємодіяти з іншими функціями та елементами екосистеми Промприлад.Реновація. Та спільно створювати синергетичний ефект, який буде підсилювати як саму компанію, так і інших резидентів Промприладу», — каже CEO Промприлад.Реновація Юрій Филюк.

 

EPAM Ukraine — найбільша ІТ компанія в Україні, з якою співпрацює понад 11 000 спеціалістів. ЕРАМ допомагає світовим лідерам проєктувати, розробляти і впроваджувати програмне забезпечення. Офіси компанії розташовані у 9 містах України. До кінця 2022 року компанія планує залучити близько 300 спеціалістів Івано-Франківська до співпраці над ІТ-проєктами.

 

Нагадаємо, що Івано-Франківськ є містом №1 в українському рейтингу від DOU. Більшість ІТ спеціалістів при опитуванні на DOU відзначили його як привабливе місто для життя та роботи. З однієї сторони близькість до карпатських курортів, з іншої — можливість співпрацювати віддалено — дає всі шанси Івано-Франківську і надалі залишатися лідером у цьому рейтингу. А присутність таких компаній як EPAM, підсилює цю позицію в рейтингу.

 

Радіємо, що компанія EPAM Ukraine базуватиметься на Промприлад.Реновація й підсилить екосистему інноваційного центру.