Промприлад.Реновація серед фіналістів ULI Europe Awards for Excellence 2021 - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація серед фіналістів ULI Europe Awards for Excellence 2021

Інститут міських територій (Urban Land Institute, ULI) оголосив 10 фіналістів премії ULI Europe Awards for Excellence 2021 серед проєктів, що є прикладом найкращих практик землекористування у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід, Африка). переможці будуть оголошені в рамках онлайн-церемонії на початку липня і будуть автоматично номіновані на здобуття премії ULI Global Awards for Excellence 2021, результати якої будуть оголошені пізніше цього року.

• Премію ULI Europe Awards for Excellence присуджують визначним проєктам розвитку міст Європи, Близького Сходу та Африки у приватному, державному та некомерційному секторах.
• Члени журі, до якого входять представників різних професій у групі лідерів нерухомості з усієї Європи, склали короткий список з десяти проєктів з усього регіону, включаючи Бельгію, Німеччину, Грецію, Польщу, Португалію, Україну та Великобританію.
• Серед фіналістів є як проєкти змішаного використання, так і офісні та житлові.

Повний список фіналістів (в алфавітному порядку за назвою проєкту з розробниками, власниками та дизайнерами, зазначеними в дужках):

• EDGE Grand Central, Берлін, Німеччина (Розробники: EDGE. Власники: Nuveen Real Estate. Дизайнери: Bolwin Wulf Architekten)
• Ernest the Garden та Ernest the Park, Брюссель, Бельгія (Розробники: BPI Real Estate & Immobel. Власники: BPI Real Estate & Immobel. Дизайнери: A2RC – JASPERS EYERS & ARCHITECTS)
• Gare Maritime, Брюссель, Бельгія (Розробники: Extensa Group. Власники: Extensa Group. Дизайнери: Neutelings Riedijk Architecten; Bureau Bouwtechniek)
• Острів складів – Фаза 1, Гданськ, Польща (Розробники: Immobel Group. Власники: Immobel Group (90%) Multibud (10%). Дизайнери: RKW Architektur + , Kwadrat Studio Architektoniczne)
• Герроу-сквер, Лондон, Великобританія (Розробники: спільне підприємство Hyde New Homes і Barratt West London. Власники: Hyde New Homes. Дизайнери: Skidmore, Owings & Merrill (SOM))
• LX Factory, Лісабон, Португалія (Власники: Catumbel – Investimentos Imobiliários e Turísticos, S.A.)
• Piraeus Port Plaza, Пірей, Греція (Розробники: Dimand SA & Grivalia Properties. Власники: три холдинги, Piraeus Port Plaza 1, 2 і 3. Дизайнери: ППП1 & ППП2 ASPA S.A. / PPP3 3SK Stylianidis Architects / пам’ятник архітектури ППП2: Arcastudio / Atema Architects)
• Промприлад.Реновація, Івано-Франківськ, Україна (Розробники: ПрАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад». Власники: ПрАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад». Дизайнери: архітектурна концепція – архітектурне бюро “FORMA”; компанія з управління розвитком проєкту “Delta Ukraine”; технічне проєктування та реалізація: AVG)
• Windmill Green, Манчестер, Великобританія (Розробники: FORE Partnership. Власники: FORE Partnership. Дизайнери: tp bennett)
• Відновлення центральної частини м. Вокінгем, Вокінгем, Великобританія (Розробники: Wokingham Borough Council. Власники: Wokingham Borough Council. Дизайнери: Benoy)

Члени журі, які відібрали фіналістів та оберуть загальних переможців для регіону EMEA, є визнаними лідерами з багатьох галузей нерухомості, включаючи комерційну нерухомість, державний сектор, фінанси, архітектуру, планування та забудову земель, а також професійні послуги.

Суддівську колегію очолює Джанкарло Скотті, голова GcS&Partners і колишній голова ULI Italy, а журі включає Клариссу Альфрінк (Avison Young); Теодора Шарагіоніса (Charagionis Group); Сігрід Дюамель (BNP Paribas REIM Франція); Манфреда Гюнтерберга (Wolfsburg AG); Софі Хенлі-Прайс (STUDIOS Architecture); Кароліну Каїм (High Level Advisory); Тінку Кляйне (PGGM); Ванессу Мускара (Europa Capital) та Петран ван Хеель (Eteck Energy).

«Інститут міських територій формує майбутнє забудованого середовища, і наш головний принцип полягає в тому, що досягнення відмінних результатів у практиці землекористування слід визнавати та винагороджувати», – сказав Марнікс Галле, голова ULI Europe. «Регіон EMEA став майданчиком для багатьох проєктів, які сприяють винахідливості та ілюструють найкращі практики землекористування, і ми із задоволенням просуваємо їх, щоб представники галузі в цілому могли продовжувати навчатися один у одного та мати трансформаційний вплив у громадах у всьому світі.»

«Було фантастично бачити такий різноманітний спектр проєктів, кожен з яких розширює межі того, чого можна досягти за допомогою ретельно продуманих ініціатив у сфері нерухомості», – додав Джанкарло Скотті, голова журі ULI Europe Awards for Excellence 2021. «Ці десять фіналістів є провідними у своїх категоріях і встановлюють стандарт для наслідування. Цього року завдання журі було ще складнішим, адже проєкти були розроблені та будувалися до ковіду, але функціонуватимуть уже у абсолютно новій реальності, яка ще не до кінця сформувалася. Процес оцінки всіх поданих проєктів та звуження до короткого списку був дуже приємним – ми з нетерпінням очікуємо вибору переможців».

«Нам було дуже приємно отримати на наш конкурс ULI Europe Awards for Excellence так багато заявок, які відповідали дуже високим стандартам», – сказала Лізетт ван Доорн, генеральний директор ULI Europe. «Програма Awards for Excellence є дуже важливою для ULI, оскільки вона дозволяє нашим членам отримати визнання за велику роботу, яку вони роблять, а іншим – навчитися застосовувати при розробці майбутніх проєктів з нерухомості, особливо в такий важливий, але повний невизначеності час, коли ми знаємо, що майбутнє буде відрізнятися від минулого, але поки не до кінця зрозуміло, як ми будемо жити, працювати і грати, коли пандемія закінчиться».

Премією ULI Europe Awards for Excellence відзначають визначні зусилля у сфері забудови в Європі, на Близькому Сході та в Африці в приватному, державному та некомерційному секторах. Проєкти та програми оцінюються за наступними критеріями:
• досягнення визнання на ринку/фінансового успіху;
• досягнення високого рівня досконалості в усіх галузях, а саме архітектурі, проєктуванні, плануванні, будівництві, благоустрою, економіці та управлінні тощо;
• демонстрація відповідності сучасним та майбутнім потребам громади, на території якої вони розташовані;
• позитивний вплив у своїх громадах та / або у безпосередньому контексті;
• демонстрація екологічної стійкості, раціонального використання ресурсів та гнучкості;
• створення моделей, уроків, стратегій чи методів, які інші спільноти можуть відтворити чи адаптувати.

Журі обиратиме переможців впродовж наступних кількох тижнів, а також розглядатиме «особливі відзнаки» для тих проєктів, які показують відмінні результати у певній галузі, наприклад, доступне житло, соціальна цінність, зміни клімату, гнучкість, екологічність, науки про життя, реконструкція, креативна організація архітектурного середовища, мистецтво та культура, залучення громади, здоров’я та добробут, а також розумні технології.
Для отримання додаткової інформації про конкурс, відвідайте сторінку https://europe.uli.org/awardsforexcellence/.

 

Про Інститут міських територій

• Інститут міських територій – це некомерційний навчально-дослідний інститут, який підтримується своїми членами. Його місія полягає у формуванні майбутнього забудованого навколишнього середовища задля здійснення трансформаційних впливів у громадах у всьому світі. Створений в 1936 році, інститут налічує понад 45 000 членів у всьому світі, залучених до усіх аспектів землекористування та забудови.
• ULI налічує понад 4 000 членів у Європі в 15 Національнах радах різних країн. Щоб отримати додаткову інформацію, відвідайте europe.uli.org, підпишіться на нас у Twitter або перейдіть на нашу сторінку LinkedIn.