«Промприлад.Реновація – прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах України», — Президент - Промприлад. Реновація

«Промприлад.Реновація – прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах України», — Президент

Про це 13 вересня заявив Президент України, Володимир Зеленський під час промови на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, що триває в Мистецькому арсеналі у Києві. Президент представив ряд інвестиційних проектів для України, які реалізовуватимуться із залученням іноземного бізнесу під особисті гарантії захисту інвестицій з боку Глави держави.

«Наступний проект з імпакт-інвестування Промприлад.Реновація, який працює на перетині бізнесу, освіти та мистецтва. Прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах країни», – пояснив Глава держави та закликав іноземний бізнес інвестувати в українські проекти.

Для команди проекту така заява стала дещо несподіваною, проте, за словами генерального директора: «У нас нічого не змінилось: проект розвивається за початково закладеною моделлю, просто, можливо, тепер в нього буде підтримка не лише урядів Канади і Швеції, але і власної країни», – поділився Юрій Филюк.

Тема 16-го щорічного Yes форуму «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі». Учасники обговорюють глобальні виклики майбутнього. Відтепер в Україні сприятимуть іmpact-інвестуванню. Серед підтриманих проектівПромприлад.Реновація як символ імпакт-інвестування з екосистемною моделлю, яка буде зразком перезавантаження економіки в інших містах України.

Серед підтриманих проектів: Проект дерегації землі у південних регіонах країни, міжуніверситетський IT-кластер у Харкові, Центр кіновиробництва у Києві, Новий курорт на узбережжі Чорного моря, Острів Хортиця, Port Aventura та інші.

Для команди проекту така заява стала дещо несподіваною, проте, за словами генерального директора: “У нас нічого не змінилось: проект розвивається за початково закладеною моделлю, просто, можливо, тепер в нього буде підтримка не лише урядів Канади і Швеції, але і власної країни”, – поділився, Юрій Филюк.
Сьогодні у Промприлад.Реновація:

  • 133 приватних інвестори 
  • 23 компанії-резиденти
  • $2 835 024 залучених інвестицій

Проект має широке міжнародне визнання: презентований у Давосі, Стенфорді, Оксфорді, Палаті Лордів Великої Британії. Офіційно підтримуваний урядами Канади, Великої Британії та Швеції, Промприлад має десятки міжнародних партнерів та інвесторів.

Стати інвестором унікальної трансформації заводу на інноваційний центр може кожен: Інвестувати у проект