Промприлад.Реновація – переможець SABRE Awards EMEA 2021 - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація – переможець SABRE Awards EMEA 2021

Спільний проєкт Промприлад.Реновація та агенції pluseone став переможцем SABRE Awards EMEA 2021 – найбільшої та найпрестижнішої у світі премії, що відзначає найкращі проєкти у сфері комунікацій.

В рамках проєкта за 25 тижнів було залучено $5 млн та спільноту з 400 імпакт-інвесторів. Проєкт визнано найкращим у категорії Integrated Marketing. Журі конкурсу обирало найкращих серед понад 2000 учасників.

Проєкт «$5 мільйонів, щоб змінити країну» – це історія про масштабні зміни, перетворення старого заводу на інноваційний новий міський центр завдяки розвитку ключових напрямів: нова економіка, неформальна освіта, сучасне мистецтво та урбаністика. Це перший в Україні бізнес-проєкт міжнародного значення з потужною соціальною складовою, коли інвестори, які долучаються до проєкту, одночасно вкладають у розвиток регіону та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів. Саме через комунікацію переваг імпакт-інвестування і надійності цієї бізнес-моделі вдалось досягти таких результатів і міжнародного визнання.

«Така авторитетна світова відзнака – результат кропіткої, узгодженої співпраці команди Промприлад та plusone. Святкуємо українську перемогу на світовому рівні й віримо, що це лише початок історії Промприлад.Реновація, як наймасштабнішого імпакт-інвестиційного проєкта з потенціалом реплікації в Україні й світі», – каже СЕО проєкту Юрій Филюк.
«Працювати над важливими темами й проєктами – наша цінність. Масштабувати їхній social impact – наша сила. А отримувати міжнародне визнання разом з такими партнерами, як Промприлад.Реновація – наше додаткове натхнення», – відмітила креативна директорка агенції «plusone social impact» Надія Рокитянська.