Промприлад.Реновація долучився до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19 - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація долучився до Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19

Стратегічний партнер Промприлад.Реновація платформа Тепле Місто переходить до антикризового режиму роботи. Частина команди проєкту Промприлад.Реновація долучається до штабу платформи”Тепле Місто” на волонтерських засадах. В цей період зусилля платформи будуть спрямовані на два напрями: протидію поширенню коронавірусу та підтримку економіки в кризових умовах.

В рамках першого напряму створено Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19. Це об’єднання громадських ініціатив у співпраці з органами місцевого самоврядування, бізнесом та суспільством в місті Івано-Франківськ. Заради досягнення максимального результату свої зусилля об’єднали наступні громадські організації та ініціативи: платформа Тепле Місто, Stop COVID-19.IF, Івано-Франківський ІТ Кластер, об’єднання блогерів coronavirus.if, спільнота ActivePeople.If та Франківський драмтеатр.
Робота фонду спрямована на оперативне забезпечення медиків засобами індивідуального захисту та лікарень найнеобхіднішим у боротьбі з коронавірусом.
Антикризовий фонд також співпрацює з ОДА та міською радою, щоб синхронізувати потреби та консолідувати процеси допомоги у місті та області.


Другий напрям – Антикризова підтримка економіки – передбачає стимулювання бізнесу до адаптації та пошуку нових форматів діяльності через доступ до освіти, інновацій та менторської підтримки. В освітньому напрямі уже зараз реалізується Серія антикризових вебінарів для бізнесу.

Детальніше про ініціативу платформи у відео з Yuriy Fylyuk, керівником Теплого Міста та генеральним директором Промприлад.Реновація: bit.ly/yf_tm.