На Промприладі презентували унікальну систему навігації Lokki - Промприлад. Реновація

На Промприладі презентували унікальну систему навігації Lokki

Промприлад.Реновація спільно з Re:Zavod презентували розумну систему Lokki, яка об’єднає людей з різних креативних просторів в унікальну мережу по Україні та світу.


Ідея полягає в тому, щоб об’єднати через єдиний фізичний портал місцевих резидентів та жителів інших креативних просторів, створити єдину точку входу до мережі ідей та спеціалістів для всіх відвідувачів Промприлад.Реновація. У рамках самого проєкту на поверсі розміщений інтерактивний екран з можливістю управління руками.

Завдяки Lokki можна дізнатися хто чим займається в цьому креативному просторі, дізнатися про локації, які тут існують, отримати інформацію про інші креативні простори, які долучилися. До системи можна додатися навіть гостям простору після заповнення анкети.


Локкі це офлайнова система для мережування та навігації між креативними просторами. Її ідея в розриві інформаційної бульбашки, яка створюється автоматично навколо креативної спільноти з унікальними лабораторіями, майстернями, галереями тощо, де активні люди просто не встигають ділитися назовні чим вони займаються. Більш того це не завжди можна встигнути, коли в простір вже прийшов гість. Тому є Локкі, який стає живим каталогом можливостей для партнерства, роботи, інвестування та показує створені самими людьми категорії, за якими їх можна знайти”, – Яна Бойцова, координаторка проєкту Lokki.

Найбільшу цінність Локкі досягне, коли в нього буде доступ з понад двох креативних центрів і можна буде побачити зріз можливостей креативної діяльності по всій Україні. Тому розробники закликають простори по всій Україні та світі долучатись до мережі.

Віталій Кирилів, співзасновник дизайн бюро Hochu rayu пояснює: Доступ до системи є тільки офлайн. Задум в тому, щоб гість повністю розумів контекст подібних локацій. Щоб увійти в цю мережу людина повинна потрапити в цей простір, адже саме так можна відчути магію синергії та комунікацію, адже жоден онлайн цього не замінить. До прикладу, середовище ReZavod немає фізичного простору, але система Lokki дає можливість зберегти контакти всіх людей цього середовища і спільноти”.                                                                 Розробники проєкту бюро Hochu rayu, ГО Pixelated                                                                                                                      Realities, та Роман Ключковський

Проєкт реалізовується в рамках проєкту «Інтерактивний екран та фізична соціальна мережа для МСБ Lokky» в м. Івано-Франківськ, що стало можливим за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Зміст публікації є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.