Координаційний центр #SaveUkraineNow - Промприлад. Реновація

Координаційний центр #SaveUkraineNow

Прагнете долучитися до перемоги України, але розгубилися у волонтерських ініціативах чи не встигаєте моніторити нагальні потреби? Ми створили Координаційний центр #SaveUkraineNow, який об’єднав зусилля волонтерів, влади та ТерОборони Прикарпаття. Щоб швидко та ефективно поєднати потреби захисників та українців, що опинились у скруті із можливостями тих, хто спроможний надати таку допомогу закордоном чи в Україні.

Івано-Франківська міська рада, Платформа «Тепле Місто», Івано-Франківський Драмтеатр ім. Івана Франка, інноваційний центр Промприлад.Реновація, Громадська організація «MetaLab», Громадська спілка «Бізнес Асоціація Івано-Франківська» та інші об’єднались, щоб ефективно та швидко забезпечувати необхідним наших захисників з ТерОборони, які відправляються в зону бойових дій. А також організувати гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним особам та людям, що залишаються в зоні бойових дій.

Ядро #SaveUkraineNow – технологічна логістична платформа, яка в режимі реального часу збирає, аналізує та координує розподілення різноманітної допомоги у місця найбільшої потреби.

#SaveUkraineNow працює у таких напрямах: аналітика, пошук ресурсів, логістика, фандрейзинг, допомога волонтерам. Підтримати нас можуть усі, хто готові стати пліч-о-пліч із нами у тиловій боротьбі за мир.

Зроби внесок у перемогу: https://www.saveukrainenow.if.ua/