Ярослава Джонсон приєдналася до Наглядової ради Промприлад.Реновація - Промприлад. Реновація

Ярослава Джонсон приєдналася до Наглядової ради Промприлад.Реновація


Команда Промприлад.Реновація рада представити нового члена Наглядової ради проєкту – Ярославу Джонсон, президентку та СEO Western NIS Enterprise Fund, який інвестує в економічний розвиток України та Молдови. Пані Ярослава обіймає посаду президента і генерального директора WNISEF з 2015 року. Маючи громадянство США і проживши там більшу частину життя, Ярослава повернулася до України, щоб зміцнювати її економічно та виховувати нове покоління лідерів.

Ярослава Зелінська-Джонсон — фахівчиня з корпоративного права, яка з часів незалежності України допомогла багатьом міжнародним корпораціям розпочати тут бізнес та інвестувати в місцеві підприємства. Серед клієнтів  Ярослави були Monsanto, Kraft Foods, McDonald’s, ITNT, Credit Agricole, Wizz Air Group, EBRD and IFC, це компанії та організації, які відігравали важливу роль у відкритті потенціалу України для іноземних інвесторів, та залишаються важливими гравцями на економічному полі України


«Промприлад.Реновація – масштабний проект. Він яскраво демонструє, як зі старої закинутої будівлі можна створити центр для розвитку громади, об’єднуючи не лише представників місцевого бізнесу, мистецтва, освіти, а й залучаючи департамент інвестицій міста. Це вкотре показує успіх синергії між владою, бізнесом, та активними жителями. В Україні чимало таких індустріальних будівель, й Івано-Франківськ став прикладом того, як у них можна вдихнути нове життя заради розвитку громади.» – говорить про проект Ярослава Джонсон, президентка та СEO Western NIS Enterprise Fund.

 

Нагадуємо, що у 2021 році до Наглядової ради проєкту приєднався Роман Ващук, канадський дипломат українського походження, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні (2014-2019 рр). А з січня 2022 року Кабінет Міністрів затвердив рішення наглядової ради РБО про призначення Романа Ващука новим бізнес-омбудсменом в Україні. Вітаємо пана Романа з новою посадою та вдячні за фахову допомогу у розвитку Промприлад.Реновація. Ярослава Джонсон переймає естафету та продовжить почесну традицію міжнародної експертизи у проєкті.