IT Ukraine та Promprylad.Renovation підписали меморандум про стратегічне партнерство - Промприлад. Реновація

IT Ukraine та Promprylad.Renovation підписали меморандум про стратегічне партнерство

Асоціація IT Ukraine та інноваційний центр Промприлад.Реновація підписали меморандум про стратегічне партнерство. Основна мета довгострокового співробітництва – просування інтересів українського ІТ-бізнесу, формування його позитивного іміджу та інвестиційної привабливості на національному та міжнародному рівні, розвиток регіонального ІТ-потенціалу.


«В силу відомих причин ІТ-ландшафт України змінюється, формуються нові ІТ-хаби, відбувається масова релокація спеціалістів. Ми розуміємо важливість створення вже зараз інфраструктури та креативних просторів для ІТ-бізнесу в більш безпечних західних регіонах країни. Це дозволить зберегти та посилити потенціал національної ІТ-галузі. Ми впевнені, що креативний простір Promprylad.Renovation має всі шанси стати одним з таких хабів», — наголосив виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк.


Спільними зусиллями партнери сприятимуть розвитку інфраструктури та ІТ-спроможностей України та Івано-Франковщини задля якнайшвидшої відбудови нашої країни, диджіталізації української нації та формування нової високотехнологічної економіки.

 

«Економічний фронт – один із найважливіших у війні. ІТ галузь в свою чергу є в числі ключових в структурі економіки. Ми знаходимось на заході  as і є тилом для всієї країни у нашій спільній боротьбі. Тому зараз ми об’єднуємо зусилля з Асоціацією «IT Ukraine» з метою створення максимальної підтримки галузі та нових можливостей для розвитку навіть в цей час», коментує старт стратегічного партнерства СЕО Промприлад.Реновація Юрій Филюк.

 

У рамках спільної стратегії щодо розвитку ІТ-галузі передбачається проведення різноманітних публічних заходів, досліджень ІТ-галузі в Україні, розвиток освітніх та наукових проєктів, спрямованих на підготовку ІТ-спеціалістів, а також взаємна підтримка у медіа та кіберпросторі.

 

Довідка:

Асоціація «ІТ Ukraine» — це найбільша спільнота ІТ-компаній, на які разом припадає 50% усіх експортних надходжень ІТ-індустрії в Україні та об’єднує 27% українських ІТ-фахівців. Асоціація об’єднує інтереси бізнесу, держави та міжнародних партнерів задля розвитку ІТ-індустрії в Україні. Разом з компаніями-учасницями, ІТ-кластерами та партнерами захищає інтереси бізнесу та просуває бренд України як провідної технологічної нації.