Система навігації Lokki – спільна розробка Промприлад.Реновація та Re:Zavod - Промприлад. Реновація

Система навігації Lokki – спільна розробка Промприлад.Реновація та Re:Zavod

Промприлад.Реновація спільно з Re:Zavod розробляє інноваційну комунікаційну систему для навігації центром та комунікації з місцевими резидентами.

 

 

Цього року на нашому поверсі з’явиться новий житель – розумна система Lokki, яка об’єднає проект з різними креативними просторами по Україні та світу.

 

Проект розробляє команда різних організацій та експертів з Промприлад.Реновація та Re:Zavod, зокрема, дизайн та ідея проекту розробляються бюро Hochurayu, а управління проектом веде Pixelated Realities.

 

Ідея полягає в тому, щоб об’єднати через єдиний фізичний портал місцевих резидентів та жителів інших креативних просторів, створити єдину точку входу до мережі ідей та спеціалістів для всіх відвідувачів Промприлад.Реновація. У рамках самого проекту на поверсі з’явиться фізичний об’єкт з екранами та інтерактивною взаємодією  з можливістю управління рухами.

 

У лютому пройшла перша зустріч проектної команди. До взаємодії були запрошені резиденти Металаб, Робоклуб та Мультимедіа лаб. Прямо на поверсі створили мокап з картону та розробили декілька концептів зовнішнього вигляду системи.

 

У рамках проекту передбачені можливості для навчання: воркшоп з промислового дизайну та хакатон з наповнення інтерактивного сайту. Слідкуйте за анонсами на сторінці та сайті.

 

 


Публікацію видано в рамках проекту «Інтерактивний екран та фізична соціальна мережа для МСБ Lokky» в м. Івано-Франківськ, реалізація якого стала можлива за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Зміст публікації є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.