Ігор Ліскі, інвестор Промприлад.Реновація - Промприлад. Реновація

Ігор Ліскі, інвестор Промприлад.Реновація


Ігор Ліскі

Голова ради директорів групи компаній “Ефективні інвестиції”

Київ, Україна

Інвестор проекту Промприлад.Реновація Ігор Ліскі поділився думками про свою інвестицію та те, чому, живучи та розвиваючи свої бізнеси у столиці, вирішив долучитися до створення інноваційного центру в Івано-Франківську.

—  Розкажіть детальніше про вашу компанію. Чим саме ви займаєтеся?
— Ми займаємося інвестиціями в різних галузях.  Все, що є в Україні, починаючи від сільського господарства, закінчуючи індустріальними компаніями, енергетикою, IТ.

— Чим зацікавив вас проект?
— У першу чергу, я бачу, що проект Промприлад.Реновація — це класний бізнес. Він дозволить збудувати інфраструктуру для інших бізнесів. Наприклад, ми інвестуємо у креативний бізнес, в анімацію, медицину — туди, де дуже важливо творити умови для креативних людей, для тих, які створюють якісь сенси, новий зміст, нові проекти. Цю креативну інфраструктуру не так легко побудувати. І це якраз той проект, який відповідає на всі питання.

У чому ви бачите привабливість проекту Промприлад.Реновація?

Цей проект класний тим, що він є креативним. Він має свою інвестиційну привабливість, тому що навіть пасивні інвестори можуть отримувати свої дивіденди.  Наприклад, для мене навіть більше важливо, що це допоможе дрібним підприємцям зрозуміти інфраструктуру, завдяки чому ми зможемо знайти нові можливості. Я впевнений, що з цього проекту вийде ще багато інших проектів,  в які ми теж з радістю будемо інвестувати.

—  Чому такий проект є важливим?
 Країні не вистачає в принципі підприємців. Бракує духу поваги до тих, хто створює нові проекти, нові робочі місця, нову додану вартість. Точно можу сказати, що саме зараз в Україні час відповідального підприємництва. Такого бізнесу, який створює робочі місця та виплачує податки. Ми розуміємо, що у державі ще не створені такі сталі інститути, тому якусь частину відповідальності має брати на себе бізнес. Я вважаю, що Промприлад — це такий драйвер, який може бути серцем або точкою зростання будь-якого міста.

—  Як вважаєте, чи місце такому проекту в інших містах?
Я вважаю, що і Житомир, і Черкаси, і Одеса можуть бути містами, які потребують таких проектів. Ми бачимо, що є вже схожі ініціативи, але з меншою соціальною складовою: у Львові, в Києві, в Одесі. І я думаю, що саме проект Промприлад.Реновація  додасть іншого драйву та бачення, іншого розвитку екосистем. В мене єдиний меседж: майбутнє творимо ми самі. І те майбутнє, яке ми хочемо, мати ми повинні самі спроектувати.