Франківський драмтеатр і Промприлад.Реновація підписали Меморандум про співпрацю - Промприлад. Реновація

Франківський драмтеатр і Промприлад.Реновація підписали Меморандум про співпрацю

10 лютого Франківський драмтеатр і Промприлад.Реновація підписали Меморандум про співпрацю. Пресконференцію з цієї нагоди провели, проклавши символічний маршрут між театром та інноваційним центром.

Короткий брифінг провели у внутрішньому дворику Театру, який у перспективі планують перетворити на новий сценічний майданчик, після чого обидві команди перемістились на територію заводу, де на пілотному поверсі Промприлад.Реновація відбулася церемонія підписання Меморандуму за участі: Ростислава Держипільського, генерального директора-художнього керівника Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка та Юрія Филюка, співзасновника громадської платформи Тепле Місто, генерального директора та ініціатора проєкту Промприлад.Реновація.
Співпраця між Франківським драмтеатром та Промприлад.Реновація розпочалася торік зі спільної волонтерської роботи в Антикризовому фонді по боротьбі з COVID-19, до якої активно долучилися обидві команди. Згодом, командами були ініційовані спільні зустрічі та обговорення потенційних спільних проєктів, покликаних розвивати культурні середовища у місті та регіоні.

Автор фото: Юрій Валько.

 

Нещодавно Франківський драмтеатр задекларував створення на базі Театру мультикультурного центру, що стане точкою перетину і притягання для митців різних напрямків та інтелектуалів нового покоління, а команда Промприлад. Реновація має успішний досвід залучення інвестицій задля розбудови інноваційного центру.
Тому серед перших результатів співпраці — дводенна стратегічна сесія, організована Франківським драмтеатром за участі членів команди Промприлад.Реновація та залученого середовища експертів: підприємців, представників креативних індустрій, архітекторів, урбаністів, юристів, а також митців і мистецтвознавців.

Меморандум про співпрацю засвідчує, що команди Франківського драмтеатру та Промприлад.Реновація об’єднують зусилля і працюватимуть заради створення нових культурних середовищ у місті, а також проєктів, які пропонуватимуть нові формати та будуть актуальними для світу.