Finstream інвестує у Промприлад.Реновація 300 тис. дол. - Промприлад. Реновація

Finstream інвестує у Промприлад.Реновація 300 тис. дол.

Українська фінансова компанія Finstream прийняла рішення інвестувати в проект Промприлад.Реновація понад 300 тисяч доларів. Такою новиною поділився на своїй сторінці у Facebook Сергій Позняк –  засновник Finstream та ряду інших фінансових компаній, серед яких FGK financial group, Каштан 2000.

FinStream – це проект на фінансовому ринку України, що дозволяє знайти необхідне фінансування підприємцям, яким потрібна фінансова підтримка. Компанія пропонує потенційним інвесторам зручне, безпечне і швидке розміщення грошових коштів в проекти, які пройшли експертну оцінку. Це також інвестиції для початківців – людей, які хочуть вкласти гроші, але не знають куди. Тут в інвестора з’являється унікальна можливість брати активну участь у формуванні інвестиційного портфеля, відбирати ті проекти, фінансування яких є пріоритетним для інвестора.

Підприємець Сергій Позняк, експерт з питань інвестицій, соціального підприємництва та  фандрайзингу розповідає про своє рішення:

«Вірю в те, що проекти, які поєднують в собі соціальну складову та якісну бізнес-модель, здатні створити ще потужніші фінансові потоки – і Промприлад.Реновація саме такий. З перших годин знайомства з ним і його автором та ідеологом Юрієм Филюком в мене виникло бажання взяти участь в проекті. Багато хто знає суттєві (якщо не сказати – жорсткі) вимоги Finstream до інвестицій, адже ми завжди несемо повну відповідальність. Промприлад не став винятком: ми провели ретельний аналіз й повну препарацію бізнесу, і я можу з повною упевненістю заявити, що Промприлад.Реновація не тільки соціально значимий проект, а й впевнений бізнес, що генеруватиме прибуток, інвестиції в який є високорентабельними, забезпеченими та надійними. Саме тому ми прийняли таке рішення – інвестувати в проект сьогодні. Вже готуємо перший транш об’ємом 100 тис. доларів США з подальшим залученням ще 200 тис.».

Імпакт-інвестиції є логічним наступним кроком для Finstream, адже він вже вкладає в соціально орієнтовані проекти, такі як Pizza Veterano, I’MREADY, Veteranoprom та інші.
Генеральний директор проекту Промприлад.Реновація Юрій Филюк висловив свою радість новому партнеру та зазначив: «Впевнений, що це лише початок великої і плідної співпраці!»

 

Важливо також, що Finstream готові виступити гарантом для інших зацікавлених інвесторів та запрошують всіх охочий стати частиною перспективного інвестиційно привабливого бізнесу й отримувати пасивний дохід в майбутньому.

 

*Проект втілює консорціум організацій-стратегічних партнерів:
Платформа “Тепле Місто”, ГО “Інша Освіта”, MitOst, PACT, Львівська бізнес-школа УКУ (Lvbs).

За підтримки партнерів: Івано-Франківська міська рада, CANactions, Уряд Королівства Швеція, Міжнародний фонд “Відродження”, SRI Іnternational, Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва, Британська Рада, Архітектурна студія ФОРМА, Юридична компанія Moris Group, Архітектурне бюро Zotov&co, Aimbulance, Federal Ministry of Economic Cooperation and Development, 23 ресторани, Impact Hub Odessa, Heinrich Boell Stiftung, EVZ Stiftung