Дискусія: «Інновації, як рушій економічного прориву» під час другого всеукраїнського Brave Summit - Промприлад. Реновація

Дискусія: «Інновації, як рушій економічного прориву» під час другого всеукраїнського Brave Summit

Інновації — один із ключових драйверів економічного відновлення України. Водночас важливо, щоб прагнення до змін було затребуваним насамперед з боку українського суспільства. Саме інновації не тільки суттєво покращують якість життя людини, але й у загальному масштабі забезпечують сталий розвиток країни. Про це спілкувалися учасники дискусії «Інновації як рушій економічного прориву», що відбулася в межах другого всеукраїнського Brave Summit в Івано-Франківську.

 

В обговоренні взяли участь економіст та ексміністр економіки України Павло Шеремета, експерт із довгострокових стратегій Євген Глібовицький, засновниця Fin Impact Галина Гривнак, проєктна менеджерка лекторію Science4Kids Поліна Ліміна й керівний партнер венчурного фонду Angel One Іван Петренко. Розмову модерував співзасновник Greencubator Роман Зінченко.

 

«Як підняти продуктивність? Передусім простимулювати бажання. Треба говорити не стільки про відновлення, скільки про модернізацію України, яку треба простимулювати. Також дуже важливою є інфраструктура. Власне «Промприлад» є одним із прикладів такої інфраструктури» — висловив думку Павло Шеремета. 

 

Як формувати національне багатство завдяки інноваціям? За яких умов країні безпечно виходити «за межі» усталених норм і правил? Та що є основною загрозою для розвитку культури інновацій?

 

Дивіться у записі панельної дискусії «Інновації як рушій економічного прориву»:

 

 

Подію було організовано Фондом Промприладу у партнерстві з Бізнес-школою УКУ в межах проєкту Центр підтримки бізнесу як місце для нових можливостей відновлення бізнесу за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Медіапартнери: Liga.net та The Village.