Berkeley Spring at Promprylad: стартує другий сезон навчання для підприємців - Промприлад. Реновація

Berkeley Spring at Promprylad: стартує другий сезон навчання для підприємців

У березні 2024 розпочнеться новий сезон спільної навчальної програми Університету Берклі та Фонду Промприлад. Berkeley University повертається на Промприлад, пропонуючи українським підприємцям унікальну можливість взяти участь у вдосконаленій навчальній програмі Berkeley Spring at Promprylad. Цей проєкт, який вже мав успішний перший сезон, дозволяє учасникам створити або вдосконалити свої інноваційні продукти у співпраці з наставниками та міжнародними експертами.

 

Хто може взяти участь:

  • Люди, що прагнуть стати підприємцями, але не знають, з чого почати, чи ті, хто ще не має команди чи визначеної ідеї.
  • Підприємці, які зайшли в глухий кут у розвитку та шукають нових підходів.
  • Фахівці, чиї компанії потребують інновацій.

Після успішного першого сезону, ми вдосконалили програму, додавши розширений модуль з лідерства, фінансів та застосування AI інструментів у роботі з даними.

 

Що очікувати у програмі?

  • Робота у різноманітних командах над різноплановими ідеями.
  • Розвиток навичок лідерства та командної роботи.
  • Створення інноваційного продукту у групі.
  • Можливість реалізувати свій бізнес-проєкт та стати підприємцем.
  • Мережеві можливості для залучення інвестицій.
  • Пітчинг власного продукту перед експертами.
  • Валідація та поради від викладачів Берклі.

Серед викладачів: Готьє Вассер, Ронда Шрейдер, Дейв Рочлін, Сіріл Найджар, Делфін Джумел, Александра Дувівʼє, Альона Мисько.

Навчання триватиме з 4 березня по 2 червня онлайн та завершиться фінальним пітчингом на Промприладі в Івано-Франківську. 

Вартість навчання при ранній реєстрації — 56 000 грн.

Більше деталей про програму та реєстрація за посиланням.

 

Як минув перший сезон викладачі та учасники програми Berkeley Summer at Promprylad розповіли у матеріалі Forbes Ukraine.

 

Навчальна програма Berkeley Spring at Promprylad реалізовується Фондом Промприлад у партнерстві з University of California, Berkeley та Haas School of Business за підтримки Western NIS Enterprise Fund.

 

Університет Каліфорнії, Берклі – найстаріший та найпрестижніший кампус системи Каліфорнійського університету. Академічні програми Берклі починаючи з часів Другої світової війни вважаються одними з найкращих у світовій вищій освіті.

 

Фонд Промприлад – орієнтована на місію платформа для розвитку спільноти, яка розробляє сталі рішення для українців. З початку повномасштабного вторгнення ми бачимо свою роль у створенні умов, які дозволять людям, організаціям і бізнесу продовжувати роботу.