Beetroot і «Промприлад.Реновація» стали партнерами - Промприлад. Реновація

Beetroot і «Промприлад.Реновація» стали партнерами

IT-компанія Beetroot стане одним з резидентів  Промприлад.Реновація і сприятиме розбудові екосистеми інноваційного центру. 

«Скрізь, де б Beetroot не виходила на ринок, суть нашої місії полягає в тому, щоб зробити внесок у розвиток здорової та впливової екосистеми. Коли ми заходили до Івано-Франківська з Beetroot Academy у 2017 році, “Промприлад” був на початковому етапі, як і ми. Але ми відразу відчули, що йдемо подібним шляхом із спільними цінностями і надзвичайно збалансованою місією. Ми підтримували тісний контакт протягом багатьох років. У 2020 році Beetroot Academy і “Промприлад” стали партнерами у питаннях розвитку професійної освіти, і тепер ми з радістю посилюємо це партнерство разом з нашої технологічною командою Beetroot. З “Промприлад” та іншими гравцями ми можемо суттєво змінити майбутнє Івано-Франківська, фактично, ми змінюємо його просто зараз», — розповідає засновник і CEO Beetroot Андреас Флодстром.

 

«Ми давно дружимо з Beetroot. Коли познайомилися з засновниками компанії, одразу відчули, що ми на одній хвилі. Нам імпонує шведське коріння компанії та цінна відкритість до взаємодії й активна соціальна позиція, — зі свого боку коментує новину CEO  «Промприлад.Реновація» Юрій Филюк. — Ми уже працюємо з Beetroot Academy. І спільно готуємо Школу нових професій на Промприлад.Реновація. Раді, що зараз з нами буде і Beetroot. І що один з найбільших офісів компанії працюватиме в екосистемі  Промприладу».

 

До складу екосистеми Beetroot входить не лише однойменний IT-бізнес, але також навчальний заклад Beetroot Academy і суспільний простір Beetroot Hub. Першою в Івано-Франківську з’явилась саме Академія: вона запропонувала місцевим студентам фахові курси у 2017 році. На сьогодні Beetroot Academy підготувала понад 300 фахівців за різними напрямами.

 

Вже у 2018 IT-компанія Beetroot почала співпрацю з франківськими фахівцями, залучаючи їх до міжнародних проєктів. Наразі місцева команда розробників, дизайнерів та інших спеціалістів Beetroot налічує 60 консультантів. До кінця 2022 року компанія планує залучити ще близько 100 фахівців Івано-Франківська до ІТ-проєктів, а також відкрити власний осередок у ​Промприлад.Реновація. Тому нещодавно було укладено договір про партнерство. ІТ-спеціалісти розмістяться у корпусі на вулиці Андрія Мельника.

 

Beetroot — затишний шведсько-український IT-бізнес із 600+ спеціалістів у 9 містах України та Швеції, що займаються розробкою під ключ, створюють виділені команди для клієнтів з різних куточків світу. Його заснували 2012 року у якості дипломного проєкту двоє випускників Технічного Університету Чалмерса: молоді підприємці Андреас Флодстром і Густав Хенман.