Андрій Черніков, інвестор Промприлад.Реновація - Промприлад. Реновація

Андрій Черніков, інвестор Промприлад.Реновація

Андрій Черніков, інвестор Промприлад.Реновація
ІТ підприємець, керівник ІТ компанії Lotatech

Івано-Франківськ

“Сьогодні світ рухається до містоцентризму. Місто продає себе як сервіс. Нам потрібно вливатися в гонку міст за людей. І Промприлад має стати однією з точок притягнення у Франківськ класних людей.” – Andrey Chernikov про те, чому він працює і інвестує в Промприлад.Реновація: 

Серед операторів пілотного поверху Промприлад.Реновація діють представники громадського сектору, міської адміністрації та бізнесу. Сьогодні розповімо саме про представників нової економіки. 

Кожен, хто побував на поверсі напевно помітив офіс ІТ-компанії Андрія Чернікова – він приваблює до себе дітей та дорослих інтерактивними іграми на xBox та абстрактним портретом дівчини на стіні офісу 

“Мені розповіли про проект і можливість розташувати тут офіс. У мене вже був досвід з Urban Space 100. Тому я знав, що це буде дуже якісна робота і тут будуть цікаві люди, – розповідає Черніков. – А ще, у нас не звикли будувати офіси-open space. Мені подобається великий відкритий простір. Для бізнесу це важливо, бо за потреби можна зайняти більше місця, або ж навпаки. Можна орендувати приміщення, щоб випробувати стартап-ідею. Або знайти талановитого працівника, як ми шукали UX/UI дизайнера під час Design Village, розмістивши оголошення на екрані у вікні нашого офісу”. 

Окрім того, що його ІТ-компанія є одним із операторів пілотного поверху, Андрій Черніков був одним з перших інвесторів проекту. Про своє рішення він розповідає так:

“Є безліч типів інвестицій. Для людей звично вкладати гроші в квартири, будинки, автомобілі. Це інвестиції, які заморожують гроші. Я не хочу купувати квартиру в будинку, де люди тільки здають квартири і сусіди постійно змінюються. Інвестиція у Промприлад – це жива інвестиція, яка змінить світогляд людей навколо.

Мене звуть Андрій. Я чоловік, батько. Мені 35 і я інвестор Промприладу.”