Запрошуємо на відкриття нового простору «ПОЛЕ» — центру розробок та продуктового дизайну на Промприладі - Промприлад. Реновація

Запрошуємо на відкриття нового простору «ПОЛЕ» — центру розробок та продуктового дизайну на Промприладі

«ПОЛЕ» — Центр розробок та продуктового дизайну, який займатиме площу 1200 м² та включатиме відкриті майстерні, R&D офіси, лабораторії, коворкінг, майданчик для проведення тематичних подій.

 

Відкриття «ПОЛЕ» відбудеться 12 липня о 18:00 на Промприладі. Проєкт обʼєднав весь досвід і любов до розробок в одному великому просторі, де буде все необхідне, щоб допомагати ідеям та продуктам зростати: люди, обладнання, сприятливе середовище. Тут буде цікаво всім: виробникам, бізнесам, майстрам, науковцям і просто допитливцям.

 

 

У програмі:

  • екскурсія простором «ПОЛЕ»;
  • знайомство з резидентами та їхніми проєктами;
  • експозиція розробок та продуктів МЕТАЛАБ, створених в Україні колегами та друзями;
  • благодійний ярмарок;
  • відкриті воркшопи;
  • вечірня музична програма.

Чекаємо на вас 12 липня о 18:00 (пʼятниця). Подія безоплатна за попередньою реєстрацією.

 

«ПОЛЕ» — проєкт міської лабораторії МЕТАЛАБ. ПОЛЕ стало можливим завдяки співпраці з міжнародними організаціями та програмами USAID, GIZ, IM Swedish Development Partner, Distributed Design Platform, а також стратегічній співпраці з інноваційним центром Промприлад.

Простір отримав всебічну підтримку та фінансування в межах проєкту «Нова економіка Івано-Франківська», який фінансується Європейським Союзом у межах програми «Мери за економічне зростання».