Проєкт «Нова економіка Івано-Франківська» став переможцем у конкурсі програми ЄС - Промприлад. Реновація

Проєкт «Нова економіка Івано-Франківська» став переможцем у конкурсі програми ЄС

Проєкт «Нова економіка Івано-Франківська» став переможцем у конкурсі програми ЄС «Мери за економічне зростання».

Він буде втілюватися Івано-Франківською міською радою спільно з урбаністичною лабораторією «METALAB», платформою «Тепле Місто», інноваційним центром Промприлад.Реновація та Агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

 

Загальний бюджет проєкту – 1,25 мільйона євро. З них – 1 млн євро фінансується Європейським Союзом, решту коштів забезпечують партнери проєкту. Відповідну угоду Івано-Франківська міська рада підписала з Європейською комісією минулого тижня.

 

 

«Нова економіка Івано-Франківська» стартує у квітні 2022 року та триватиме три роки. Він має на меті підтримку і розвиток місцевого бізнесу та науки, створення нових робочих місць.
Проєкт передбачає комплексні дослідження економіки міста, освітню програму, фінансову та інституційну підтримку інноваційних бізнесів і продуктів, впровадження ваучерів для підтримки інноваційних малих та середніх бізнесів, створення Івано-Франківського інноваційного клубу, облаштування мейкерспейсу та сучасної лабораторії на базі інноваційного центру Промприлад.Реновація.

 

 

 

«Попереду у нас з партнерами три роки важливої роботи, спрямованої на зміни та розвиток Івано-Франківська. METALAB у межах цього проєкту займатиметься повномасштабним облаштуванням мейкерспейсу (нині Відкритий цех «Парасолька»), створенням і запуском тестової фази мікробіологічної лабораторії. Також ми розробимо тренінгову програму сталих практик у будівництві та проведемо хакатон з продуктового дизайну», – розповіла кураторка урбаністичної лабораторії «METALAB» Анна Пашинська.

 

Довідково:
«Мери за економічне зростання» (M4EG) – це ініціатива Європейського Союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства. Суть ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.