Промприлад.Реновація зібрав $5 млн інвестицій та викупив завод - Промприлад. Реновація

Промприлад.Реновація зібрав $5 млн інвестицій та викупив завод

3-го лютого ТОВ “Промприлад.Холдинг” було здійснено повний розрахунок та завершено угоду купівлі-продажу 82,38% акцій ПрАТ “Івано-Франківського заводу “Промприлад”.
Завод офіційно перейшов у власність інноваційного центру Промприлад.Реновація. Проєкт виконав поставлені цілі та зібрав понад $5 млн імпакт-інвестицій від 409 інвесторів та 13-ти фондів.

Проєкт “Промприлад.Реновація” викупив завод з метою подальшого відновлення незадіяних площ. Простори у реконструйованих будівлях вже зараз перетворюються та функціонують як прогресивний інноваційний центр. (Див. Віртуальний тур по пілотному поверху)

“Для нас це ключовий етап розвитку проєкту. Викуп нерухомості був стратегічною ціллю 2019 року. З цього моменту ми зняли головні ризики та продовжуємо активну фазу реалізації задуманого в повному масштабі. Купівля заводу, це також підтвердження для наших дійсних та потенційних інвесторів, що проєкт реалізується згідно плану”, – коментує угоду генеральний директор та ініціатор проекту “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк.

На сьогодні перший етап інвестування успішно завершено. Як і планувалось, продано першу емісію акцій на суму 125 млн грн. Наступним кроком стане оновлення бізнес-плану, переоцінка активів та випуск другої емісії акцій. Далі розпочнеться наступний етап  залучення інвестицій та подальша ревіталізація об’єкту. За життям проєкту та стартом інвестиційної кампанії слідкуйте на офіційній сторінці у Facebook.  

 

Промприлад.Реновація – це трансформація старого заводу у центрі Івано-Франківська на інноваційний центр. Промприлад не має єдиного інвестора, долучитися до реалізації може кожен з мінімальним вкладенням від $1000. Проєктом передбачено повернення інвестицій у вигляді дивідендів. Та при цьому вкладені кошти ще й сприяють внеску у розвиток міста та регіону. 70% прибутку спрямовуватимуть на виплату дивідендів інвесторам, а решту 30 % на фінансування ініціатив розвитку міста та регіону. До 30 % площ центру будуть надані соціальним і громадським організаціям на пільгових засадах.

Наразі на території Промприладу вже діє пілотний поверх та інші ревіталізовані простори. Це 5800 кв. м, що відновлені відповідно до загальної бізнес-моделі проєкту, успішно функціонують і приносять плановий прибуток. Серед 20 організацій і компаній-резидентів, які тут розмістилися, – представники бізнесу, громадського сектору та органів місцевого самоврядування. Разом вони утворюють унікальну екосистему на перетині розвитку чотирьох основних напрямів: неформальної освіти, сучасного мистецтва, нової економіки та урбаністики. 


Ініціатором проєкту Промприлад.Реновація є івано-франківська платформа «Тепле Місто» у партнерстві з LvBS (Україна), Інша Освіта (Україна), MitOst (Німеччина) та PACT (США).