Нідерландська Metabolic займеться створенням стратегії циркулярної економіки на Промприлад.Реновація - Промприлад. Реновація

Нідерландська Metabolic займеться створенням стратегії циркулярної економіки на Промприлад.Реновація

Стратегічний партнер Промприлад.Реновація платформа Тепле Місто розпочала співпрацю зі знаною нідерландською компанією Metabolic. Мета їх спільної роботи — створення циркулярної  візії (згідно з принципами циркулярної економіки) для Промприлад.Реновація.

 

Metabolic — це експерти у створенні стратегій циркулярної економіки для масштабних проєктів та цілих міст. Ознайомитись з прикладами їх робіт можна тут. Місія компанії — трансформувати світову економіку до фундаментально сталого стану: допомагати створювати економічні моделі, які забезпечують добробут та процвітання, не порушуючи безпечних меж використання природних ресурсів Землі. Metabolic працюватимуть над комплексним дослідженням поточного стану і мапування потоків ресурсів Промприлад.Реновація: енергії, води, відходів, в урбаністичній екосистемі Івано-Франківська. Спільними зусиллями разом з платформою Тепле Місто ми розробимо візію застосування принципів кругової економіки при ревіталізації заводу та у майбутньому повномасштабному функціонуванні інноваційного центру.В проєкті також братиме участь урбаністична лабораторія Metalab, резидент Промприлад.Реновація. В рамках цієї ініціативи вони досліджуватимуть практики кругової, вуглецево-нейтральної та «природо-позитивної» економіки. В колаборацію також залучене Urban Space radio, яке вестиме просвітницькі подкасти про те, що містяни  можуть робити вже тепер, щоб міста стали рушієм змін та генераторами рішень непростих викликів сьогодення.

Для Промприлад.Реновація важливо дотримуватись принципів циркулярної економіки, тому у процесі ревіталізації використовується енергоефективний підхід. Зберігаючи індустріальну естетику та слідуючи принципам ощадливості, творимо новий формат соціально-відповідальних бізнесів та простір для всіх.

*Партнерство Теплого Міста та Metabolic втілюється в рамках Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки уряду Швеції з проєктом “Впровадження підходів кругової економіки для творення життєздатного та стійкого Івано-Франківська”.

Бажаєте стати частиною позитивних змін для міста та регіону? Приєднуйтесь до спільноти інвесторів проєкту. До кінця року є можливість долучитись з вкладом від 50 тис. грн до 2,3 млн грн. З наступного року умови суттєво зміняться. Залишайте заявку на інвестування.