Каліфорнія в Україні! У липні стартує міжнародна навчальна програма від університету Берклі для українських підприємців - Промприлад. Реновація

Каліфорнія в Україні! У липні стартує міжнародна навчальна програма від університету Берклі для українських підприємців

Фундація Промприладу спільно з партнерами продовжує реалізовувати освітні програми, одна з яких: міжнародне навчання від  Каліфорнійського університету в Берклі для українських підприємців.

 

Berkeley Summer at Promprylad — це три місяці навчання з експертами з Кремнієвої долини для: 

  • Людей, які хочуть реалізувати власну підприємницьку ідею.
  • Підприємців, які вже ведуть і розвивають свою справу.
  • Менеджерів, які прагнуть розвивати підприємницьке мислення.

8 модулів програми охоплюють ключові теми, актуальні для підприємців: від створення бізнес-ідеї до технік презентації інвесторам та клієнтам. Учасники опанують набір навичок, необхідний підприємцю у сучасному, дедалі більше діджиталізованому світі та дізнаються, як покращувати свій управлінський вплив і краще впроваджувати позитивні зміни. 

 

Навчання розпочнеться вже 18 липня та проходитиме онлайн за київським часом. Лекції проводяться англійською мовою. 

 

Фінальна презентація бізнес-ідей та церемонія вручення сертифікатів відбудеться 28 вересня в інноваційному центрі Промприлад.Реновація (Івано-Франківськ) за участі Готьє Вассера, представника Університету Берклі.

 

За підтримки Університету Берклі та партнерів навчальна програма вартістю 6000$, для українців коштує близько $800 при ранній покупці та $1400 при пізній покупці.

 

Підприємці з постраждалих громад і ветерани, жінки-підприємиці та студенти, що мають пропрацьовану ідею бізнесу з інновативною компонентою можуть отримати один із 30 грантів, що покриває повну вартість навчання на програмі. Детальніше про умови подачі на грант читайте на сайті. 

 

Більше деталей та реєстрація на навчальну програму Berkeley Summer at Promprylad можна за посиланням: https://promprylad.ua/berkeley-summer-school/ 

 

Навчальна програма Berkeley Summer at Promprylad реалізовується Фундацією Промприладу у партнерстві з University of California, Berkeley та Haas School of Business за підтримки Державного департаменту США та Western NIS Enterprise Fund. 

 

Університет Каліфорнії, Берклі — найстаріший та найпрестижніший кампус системи Каліфорнійського університету. Академічні програми Берклі починаючи з часів Другої світової війни вважаються одними з найкращих у світовій вищій освіті.

 

Фундація Промприладу — орієнтована на місію платформа для розвитку спільноти, яка розробляє сталі рішення для українців. З початку повномасштабного вторгнення ми бачимо свою роль у створенні умов, які дозволять людям, організаціям і бізнесу продовжувати роботу.